Lõpparve??????

  • plah
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 5 kuud tagasi #22440 lisas plah
Lõpparve?????? lisas plah
Milline peab tulema minu lõpparve kui töötasin 01.07.2004-08.02.2005. Palk oli 5000.- neto. (uuest aastast siis 5169.-). Puhkust ei ole võtnud, jaanuari palk veel saamata ja alates 01.02.2005 tehti palgaks miinimumpalk. Kas on võimalik, et lõpparve võib olla 5873.-????? ...sest mul ju peaks jaanuari eest ikka veel olema ju saada palk 5169.- + puhkusehüvitis 14 päeva... ja minu arust peaks see kokku tulema vähemalt üle 7000.-?????

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Liis
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 5 kuud tagasi #22441 lisas Liis
Vastas Liis teemas Lõpparve??????
puhkusehüvitis peaks olema 16 päeva mis peaks tegema vist 2654 krooni. Jaanuari palk 5169 kr ja veebr palk 849 kr.

Summasid võib mõjutada see, kas sul on lepingus neto või bruto tasus kokkulepitud (maksvaba miinimum mõjutab sellisel juhul netosummat mis veebruaris peaks kätte saama)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Liis
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 5 kuud tagasi #22442 lisas Liis
Vastas Liis teemas Lõpparve??????
puhkusehüvitis peaks olema 16 päeva mis peaks tegema vist 2654 krooni. Jaanuari palk 5169 kr ja veebr palk 849 kr.

Summasid võib mõjutada see, kas sul on lepingus neto või bruto tasus kokkulepitud (maksvaba miinimum mõjutab sellisel juhul netosummat mis veebruaris peaks kätte saama)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • plah
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 5 kuud tagasi #22444 lisas plah
Vastas plah teemas Lõpparve??????
Aga miks sai tööandja lõpparveks 5873.-...?? Kui uue lepingu järgi, mida ma ei olnud veel alla kirjutanud, peaks miinimumpalk (midagi 2600.- lepingus)hakkama olema alles veebruari töö eest..sest leping oli 1.veebruari kuupäevaga...aga praeguse lõpparve puhul tundub nagu oleksin miinimumi saanud ka jaanuari eest?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • plah
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 5 kuud tagasi #22445 lisas plah
Vastas plah teemas Lõpparve??????
Aga miks sai tööandja lõpparveks 5873.-...?? Kui uue lepingu järgi, mida ma ei olnud veel alla kirjutanud, peaks miinimumpalk (midagi 2600.- lepingus)hakkama olema alles veebruari töö eest..sest leping oli 1.veebruari kuupäevaga...aga praeguse lõpparve puhul tundub nagu oleksin miinimumi saanud ka jaanuari eest?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • plah
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 5 kuud tagasi #22446 lisas plah
Vastas plah teemas Lõpparve??????
unustasin...olin veel haiguslehel jaanuari kuus 17-31.... tööandja sai sellised arvud: jaanuari eest 2494.-, veebruari eest 1504.-, lõpparve 1875.-
kokku maksa välja 5873 krooni... jaanuarist saan nüüd aru..unustasin ise, et oli haiguslehel aga miks muud arvud nii palju erinevad?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • marta
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 5 kuud tagasi #22447 lisas marta
Vastas marta teemas Lõpparve??????
kõige õigem on küsida oma palgaarvestaja käest, las tema selgitab. Selliste andmete põhjla on üsna raske täpset summat arvestada, sest on vaja puhkusekompensatsiooni arvestuseks vaja teada täpselt eelmise kuue kuu palgaarvestust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • plah
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 5 kuud tagasi #22448 lisas plah
Vastas plah teemas Lõpparve??????
kas see tähendab, et kui olen töötanud seal firmas kuus kuud siis sellest ei piisa? palk alates juuli.2004 on neto 5000.- kuni veebruarini kus hakkas kehtima miinimumpalk...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • plah
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 5 kuud tagasi #22449 lisas plah
Vastas plah teemas Lõpparve??????
www.hot.ee/folder1/7_kuu_eest.htm
sellise asja saatis mulle tööandja...kas siis puhkusearvestamisel arvestatakse haiguslehel oldud aeg maha? jaanuar 14-31

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • anni
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 5 kuud tagasi #22450 lisas anni
Vastas anni teemas Lõpparve??????
aga loomulikult - haigusel oldud aja eest sa ju palka ei saa ning kui need päevad võetaks arvesse, siis saaksid ju puhkuseraha vähem. Nende päevadega jagatakse ju eelmise 6 kuu tasud...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.