Puhkuse arvutamine

  • Oman
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 4 kuud tagasi #22634 lisas Oman
Puhkuse arvutamine lisas Oman
Töötaja läheb puhkusele 3.märtsil ja puhkusetasu arvestatakse 6 eelmist kuud, seega 09.2004 - 02.2005. Aga kui palka makstakse 8.kuupäeval ja 3. märtsil pole veel teada veebruari palka (tk-palk+atest.tasu+staazitasu)(veel vähem 2 kal.p enne puhkusele minekut ehk 1.märtsil, mil raha tuleb ülekanda), kuidas siis toimida?
Ise arvestasin 08.2004-01.2005, kuna rahad tulid väljamaksta. Kas pean tegema hiljem ümberarvestuse 09.2004-02.2005?
Tänades.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lille
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 4 kuud tagasi #22641 lisas Lille
Vastas Lille teemas Puhkuse arvutamine
Mina olen kasutanud sellist arvestust, et kui töötaja läheb puhkusele 3. märtsist, siis puhkusetasu peab välja maksma kaks tööpäeva enne puhkusele jäämist, seega hiljemalt 1. märtsil.ja sellest lähtuvalt tekkis puhkusekohustus veebruaris ja arvestan puhkusetasud alates jaanuari palgast 6 kuud tagasi.Ja ümberarvestust tegema ei pea.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 4 kuud tagasi #22647 lisas kata
Vastas kata teemas Puhkuse arvutamine
See on nüüd küll seaduse meelevaldne tõlgendamine - arvestamise vajadus tekkis ikka 01.03 ehk päeval, millal välja maksma peab.

Vähemalt sellel juhul, kui töötaja perioodiga august - jaanuar vähem saab kui peaks, tuleb teha ümberarvestus ja raha juurde maksta. Rohkem võib juhi nõusolekul alati maksta, seadusest vähem küll mitte.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Oman
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 4 kuud tagasi #22652 lisas Oman
Vastas Oman teemas Puhkuse arvutamine
Thänks
Mure ongi lahendatud, sest augustis oli parem palk kui veebruaris, nii et ümberarvestust ei tee.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kurvameelne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36638 lisas kurvameelne
Vastas kurvameelne teemas Puhkuse arvutamine
See teema pani ka mind mõtlema ja tegi jälle kurvaks. Nimelt minu elukaaslane suri 3 aastat tagasi ja riik makasb lapsele toitjakaotuspensioni 1500.- aga kas siis minu laps ei võiks ka natuke rohkem saada riigilt raha? meie pole ju süüdi et issit enam pole, miks siis meie ei võiks rohkem saada? kuhu peaks selle probleemiga pöörduma?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • MM
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36644 lisas MM
Vastas MM teemas Puhkuse arvutamine
1. märts on laupäev, seega peab puhkuseraha maksma 29. veebruaril.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • eija
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36647 lisas eija
Vastas eija teemas Puhkuse arvutamine
2005.a.-l oli 1. märts teisipäev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Keegi veel
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36662 lisas Keegi veel
Vastas Keegi veel teemas Puhkuse arvutamine
Mulle tundub, et oled väga vales kohas oma murekirjaga, seda esiteks. Teiseks- minugi lapsed saavad toitjakaotuspensioni, mitte 1500 kuus vaid ainult 1050 ja ka peavad ellu jääma meie ühiskonnas. Paljud lapsed kahjuks, kelledel isad olemas, ei saa sedagi. Pole Sul oma murega kusagile pöörduda, sest meie riigis lihtsalt ongi asjad nii. Tundub, et isade surmas jah lapsed süüdi ja emad peavad end ribadeks tõmbama, et lastele kahe vanema eest olla, et neid koolitada-riietada-toita... Muidugi pole selles ka riik süüdi..., või ei, mingil määral siiski on?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.