Tüki ja tunni tasu

  • CraftyMan
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 3 kuud tagasi #22971 lisas CraftyMan
Tüki ja tunni tasu lisas CraftyMan
Mul on töö kus makstakse tehtud töö eest. Lepingus on ka kirjas tunnipalk, mida ma saan kui peaksin tegema tunni tööd. Kui aga mul tuleb mõnel päeval tükkitöö eest vähem kui saaksin aga tunni töö eest kas siis see päev arvestatakse tunni tasuna või tükitasuna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mait
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 3 kuud tagasi #22973 lisas mait
Vastas mait teemas Tüki ja tunni tasu
mina arvan, et kui lepingus on kirjas nii tunnitöö hind, kui ka tükitöö hind, siis sa saad nii tunnitööhinda, kui ka tükitöö hinda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Annaliisa
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 3 kuud tagasi #22991 lisas Annaliisa
Vastas Annaliisa teemas Tüki ja tunni tasu
Töölepingus kirjeldatakse kokkulepet töötasu kohta mis peaks lahti rääkima mis moodi palka arvestatakse ja makstakse.
Põhipalk on töölepingus kindlaksmääratud ...-palgamäära ALUSEL ARVUTATUD PALK.
Tükipalgasüsteemi puhul on palga ARVUTAMISE aluseks töötulemuste hulk ja HINNE töötulemuse ühiku eest saadakse kas PALGAMÄÄRA jagamisel samale ajaühikule kehtestatud TÖÖNORMIGA või PALGAMÄÄRA korrutamisel TÖÖTULEMUSE ühiku tegemiseks ettenähtud AJANORMIGA. Tegemist on niisiis normeeritud tööülesannetega. Seetõttu võib Sinu töölepingus kirjas olev tunnipalk garanteeritud olla vaid siis kui Sa täidad kehtestatud tööülesandeid.
Aga tegelikult sõltub siiski kõik sellest mismoodi on sõnastatud töölepingus palgatingimused. Sinu kirjeldus jääb veidike arusaamatuks - tehtud töö eest. Kas tegemist on ikka Töölepinguga või mingi muu lepinguvormiga?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.