käibemaks

  • algaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 3 kuud tagasi #23089 lisas algaja
käibemaks lisas algaja
Tere!
avastasin aastaaruannet koostades, et eelmise aasta lõpust on tulnud käibemaksu aruannet koostades viga - olen km.deklaratsioonil summa, mis on lubatud maha arvata pannud 55 kr suurema - seega olen maksuametile 55 krooni vähem maksnud. Kuidas ja kus oma viga parandada? Mis mind nüüd sellega seoses ees ootab? Viivised? Trahv? Midagi veel hullemat?? Ette tänades! alles algaja

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 3 kuud tagasi #23091 lisas kata
Vastas kata teemas käibemaks
Parandad ära deklaratsiooni ja maksad viivised koos tulumaksuga. Hullu ei oota miskit, 55 kroonilt viivised on pea olematu summa, mille eest ei hakka sind risti lööma ei maksuamet ega tööandja. Kes teeb, sel juhtub ju.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • samuti algaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 kuud tagasi #23108 lisas samuti algaja
Vastas samuti algaja teemas käibemaks
mul on kooli jaoks umbes sama situatsiooni kohta selgitust vaja, seega tahaks veel teada, et kas viivised pean ma ise välja arvutama või kust ma need üldse teada saan?
ja kui kliendile väljastatud arve tasumise tähtaeg on möödas ja ta ei ole raha ära maksnud, kuidas ma siis intressi arvutan?, millise määraga?
suured tänud juba ette vastajale

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lille
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 kuud tagasi #23110 lisas Lille
Vastas Lille teemas käibemaks
Viivised arvestab maksuamet ja neid näed maksuametis oma lehel saldodes( eraldi intress välja toodud)
Aga kliendi käest ei saa sa lihtsalt niisama viivist võtta, sellisel juhul peab olema kõigepealt kliendiga leping ostu-müügi kohta ja seal ära märgitud, et on õigus nõuda viivist kui klient ei maksa õigeaegselt arve eest.Niisama arve peale kirjutatud viivisenõue on õigustühine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.