dekreet ja emapalk

  • anni
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 kuud tagasi #23249 lisas anni
dekreet ja emapalk lisas anni
mul selline mure...töötasin miinimumpalga alusel kuigi mulle maksti rohkem palka(3500)ja mustalt seega.. kui rasedaks jäin kirjutas arst mulle siniselehe..iga kuu sain siniselehe raha 1550 krooni..seda ka vist vähem kui oleks pidanud saama. kui oleks mul olnud paberite peal kirjas see 3500 krooni oleks ma arvatavasti rohkem saanud. nüüd on mul käes dekreedi aeg ja varsti ka sünnitan ja pean saama hakkama saama emapalka.aga neid viimaseid saan ka siis vähem. mind huvitab mis ma tegema pean selle jaoks et oma rahad tööandjalt kätte saada. ei ole just nüüd kõige rikkam et ära elada..loodan et saate aru mis ma mõtlen ja aitate mind..AITÄH

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • marta
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 kuud tagasi #23255 lisas marta
Vastas marta teemas dekreet ja emapalk
Nüüd vist juba hilja midagi ette võtta, et saadud tasusid muuta. Ümbrikus saadud tasusid ei arvesta keegi sünnituslehe ega emapalga arvestusel. Saad nõuda edaspidi oma lepingusse "õiget palka". Kui muidugi lähed tööinspektsiooni ja suudad ära tõestada, et said ümbrikupalka, ehk siis midagi saavutad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • to anni
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 kuud tagasi #23258 lisas to anni
Vastas to anni teemas dekreet ja emapalk
Ei taha sind sõimama hakata, aga hilja hakkad mõtlema. Kõik su puhkuse ja haiguse rahad sõltuvad ju palgast, kui enne olid nõus, siis kannata nüüd ära. Loll saab ka kirikus peksa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • nii on
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 kuud tagasi #23259 lisas nii on
Vastas nii on teemas dekreet ja emapalk
meenub juhus, kus baaridaam lasti lahti ja see kappas töövaidluskomisjoni, et jah, ametlikud koondamisrahad sain korralikult kätte, aga näed ülemus ei taha musta raha lõpparvet ära maksta.
kust need dekreedirahad sulle tulema peaksid kui ise makse ei maksa? ise olid teadlik oma ümbrikupalgast, millelt riik pole makse saanud. valik oli sinu, võtad musta raha vastu või mitte. keegi ei käskinud sul seda vastu võtta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.