vabad päevad

  • õpilane
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 kuud tagasi #23257 lisas õpilane
vabad päevad lisas õpilane
Olen viimase kursuse tudeng päevases õppes, bakalaureus. Läksin 5 nädalat tagasi täiskohaga tööle. Kas mul on õigus saada 1-2 päeva puhkust lõputöö kirjutamiseks?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Asjalik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 kuud tagasi #23264 lisas Asjalik
Vastas Asjalik teemas vabad päevad
On selline asi nagu õppepuhkus: Õppepuhkust antakse töötaja soovil koolitusasutuse teatise alusel ja tööandja on kohustatud sellist õppepuhkust andma. Puhkust antakse õppesessiooni ajaks ja õpingute lõpetamiseks. Tasemekoolituse puhul on töötajal õigus õppepuhkust saada vähemalt 30 kalendripäevaks õppeaasta jooksul, kusjuures 10 päeva maksab tööandja keskmist töötasu, ülejäänud päevade eest vähemalt Eesti Vabariigis kehtivat miinimumpalka. Õppe lõpetamiseks on ette nähtud täiendav õppepuhkus, mis jääb 28 ja 49 kalendripäeva vahele ja sõltub sellest, millist haridust omandatakse.
Lisaks ülalnimetatud õppepuhkusele peab tööandja töötaja soovil ja õppeasutuse teatise alusel andma töötajale kuni 7 kalendripäeva palgata puhkust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kõik õige, aga....
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 kuud tagasi #23269 lisas Kõik õige, aga....
Vastas Kõik õige, aga.... teemas vabad päevad
Kõik on õige, kuid kas see ei käi mitte kaugõppes või avatud ülikoolis õppiva tudengi kohta. Vabandust kui valesti arvan, kuid mu meelest on asi nii, et statsionaaridele see seadus ei laiene!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • anni
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 kuud tagasi #23293 lisas anni
Vastas anni teemas vabad päevad
see kehtib tõesti ainult mittestatsionaaridele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.