Kui suur võiks olla palk?

  • Riho
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 kuud tagasi #23300 lisas Riho
Töötan hetkel tegevjuhina väikeses Harjumaa firmas mis tegeleb erinevate toolide valmistamisega.

Alluvaid on hetkel 16.

Tegelen selles firmas põhimõtteliselt kõigega: personaliga, tootmisega, müügiga, ostuga, transpordiga, arvete väljakirjutamisega, välissuhete hoidmise ja leidmisega jne jne.
Pole mul abilist ega sekretäri. Kõik alluvad on lihttöölised kes vorbivad valmis toodangut.
Tööaeg on põhimõtteliselt 8.00-23.00 ka. nädalavahetused sest kogu aeg on vaja kuskil midagi sebida, midagi korda ajada, midagi otsida, midagi laiali jagada.
Eks ma ikka nädalavahetustel puhka aga eks ka tööasjad kogu aeg mõttes ja ikka on vaja nädalavahetustel käia või kokku saada klientidega/partneritega.

Olen firma käivet alates sellest ajast kui tulin tööle suurendanud ca. 35%

Töö meeldib endale. Firmal läheb tõesti hästi kuna tean kuhu läheb raha, palju käive, palju investeeritud. Silm on kõigel peal.

Omanikud: Üks käib kuus korra kohal, teine nädal paar korda.

Telefoniarve makstakse kinni (piiramatu), bens makstakse kinni (piiramatu)
Välisreisid: edasi-tagasi piletid makstakse kinni, kõik muu on oma mure.


Nüüd mure: Kui palju ma peaks saama palka?



Kuskilt mujalt abi ei saanud ja sellelaadset statistikat ei leidnud



Ette tänades,
Riho R.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • njah
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 kuud tagasi #23306 lisas njah
Vastas njah teemas Kui suur võiks olla palk?
Tõesti huvitav palju sa palka saama peaksid!!! Kas oled siis siiani selle 35% käibe suurendamise eest null krooni saanud või!! Sa pead ikka ise teadma, kui suur on sinu koormus, vastutus ja kokkuleppel omanikega siis selle paika panema. Aga kui tahad numbrit siis ma võin ju sulle öelda et näituseks 50 000 krooni kuus!!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • arusaamatu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 kuud tagasi #23352 lisas arusaamatu
Vastas arusaamatu teemas Kui suur võiks olla palk?
ma ikka nii julget numbrit ei pakuks. Kõik sõltub ikka firmast ja mahtudest jne jne Sedasi sellele küsimsuel vastata ei saa. Aga pakuksin 25 tuhande ringi brutos. Aga muidugi mind panema imestama, et kui sa nii tark ja geniaalne oled, et kuidas sa omale ei suuda väärilist tasu paika panna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Liina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 1 Kuu tagasi #23359 lisas Liina
Vastas Liina teemas Kui suur võiks olla palk?
17 000 krooni

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.