küsimus töölepingu peatumise kohta

  • jeppe
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 1 Kuu tagasi #23642 lisas jeppe
kui jään dekreeti ja peale seda lapsehoolduspuhkusele, mis saab siis minu töölepingust.mind tuleb asendama teine inimene minu viibimisega lapsehoolduspuhkuse ajaks.Kuidas siis seda vormistada?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 1 Kuu tagasi #23649 lisas Tsura
Teie tööleping peatub, asendajaga sõlmitakse tööleping määratud ajaks ajutiselt äraoleva töötaja (st Teie) asendamiseks. Kindlat kuupäeva ei tohiks märkida, sest keegi ei tea, millal Teil tekib vajadus tööle naasta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • e
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 1 Kuu tagasi #23651 lisas e
Kuupäevaks pannakse lapse 3 saamise aeg see ei keela teil iga kell tagasi tööle pöördumast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 1 Kuu tagasi #23653 lisas Tsura
Kui panna kuupäevaliselt ja töötaja naaseb lapsehoolduspuhkuselt enne tähtaja saabumist, tekib tööandjal probleem asendustöötajaga töölepingu lõpetamisel - koondamine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 1 Kuu tagasi #23654 lisas Maie
See variant minu meelest hästi ei sobi. Soovitatakse ikkagi nii nagu siin ühes vastuses juba oli s.t. konkreetse isiku tööle tulekuni , siis ei teki probleemi kui näiteks jääb kohe vahetult peale lapsehoolduspuhkust näiteks haigeks või on tal väljateenitud puhkust mida tahab kohe välja võtta. Selle variandiga peaks rahul olema kõik nii asendaja , firma boss kui ka lapsehooldusel olev töötaja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.