töölepingu lõpetamine

  • Kalms
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 3 nädalat tagasi #23724 lisas Kalms
kas sellisel juhul võib töölepingut lõpetada
võtan 14. juulist puhkuse, mis kestab 28nda juulini
ja annan samas 29. juunil lahkumisavalduse ja kohustused lõppevad 28. juulil
käesolevaga siiski 14. juulil kuna lähen puhkama

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 3 nädalat tagasi #23725 lisas Maie
Vastas Maie teemas töölepingu lõpetamine
Mulle tundub,et asi on korrektne kui avaldus on esitatud ilusti kuu aega ette. Kas teil 14.juuli on graafikus ettenähtud või teete avalduse.Ma ei tea täpselt olukorda,aga kui puhkus ei ole graafikus ettenähtud ja boss ei ole taha teid enne juuli lõppu töölt ära lasta,siis võib ta muidugi teile 14.-st mitte puhkust anda, aga sel juhul kui üldse puhkusegraafikut ei ole olemas on ikkagi mingi võimalus olemas puhkusele minekuks s.o. Puhkuseseadus § 15 lg 4- tuleb teatada kirjalikult ette vähemalt kaks nädalat ja siis ei ole mingit takistust või õigemini ei tohiks olla.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kalms
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 3 nädalat tagasi #23728 lisas Kalms
Vastas Kalms teemas töölepingu lõpetamine
samas kui ta keelduks mulle 14ndast juulist puhkust andmast saan ma töölt lahkuda
paragrahv 82 aöusell ju
ta ei saa mul keelata puhkusele minekut, kuna see on tööandja probleem et ta peab minule asendaja leidma kahe nädala jooksul

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 3 nädalat tagasi #23731 lisas Maie
Vastas Maie teemas töölepingu lõpetamine
Nagu ma kirjutasin on puhkusega 2 võimalust , kas graafiku järgi või 2nädalat enne puhkuse algust - avaldus. Juhul kui avaldused on tehtud - nii lahkumise avaldus kui ka puhkuse avaldus - on kõik minu meelest korrektne ja ei tohiks olla mingit probleemi.
Julgen arvata,et § 82 -ga ei ole praegusel juhul midagi peale hakata, mida te selle § 82 all silmas pidasite?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.