TL tööandja poolne muutmine ja vallandamine

  • sirli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 nädalat tagasi #23823 lisas sirli
Asusin tööle uude firmasse 2004 aasta oktoobris, minuga sõlmiti TL määramata ajaks 4kuulise katseajaga.
selle aasta juunis käskis tööandja lepingu hävitada ja teha asemele uued lepingud, arvestamata sellega, et esimene leping jäi minu koos tööandja allkirjaga alles ja see on tänaseni lõpetamata.
asemele sõlmis ta 2 TL , mõlemad määratud ajaks 4 kuud ja alates 01. juuni sõlmis 3nda lepingu määramata ajaks 3kuulise katseajaga.
01. juulis palus ta mul kirjutada lahkumisavaldus omal soovil, muidu ähvardas vallandada usalduse kaotuse pärast.
01. juuli ma avaldust ei kirjutanud ja võtsin 2 tunnistajaga tõendi, et mul ei võimaldata oma tööd edasi teha, et mind ei saaks tööluusis süüdistada.
kõik tööandja poolsed nõuded ja soovid on ta esitanud suuliselt.
küsimus selle pika jutu peale, mida on mul õigus tööandjalt sellise olukorras nõuda?
tööandja pakkus varianti, et maksab mulle 2e kuu kompensatsiooni+saamata palk ja puhkuseraha, samas öeldi mulle, et seadusega on mul õigus nõuda 4-6 kuu kompensatsiooni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 nädalat tagasi #23824 lisas Tsura
Tundub, et oled ise ka üks paras frukt!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • elena
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 2 nädalat tagasi #23834 lisas elena
jääb arusaamatuks, miks üldse oled sellist olukorda lubanud, st nii palju määramatutele lepingutele alla kirjutanud? Nüüd sellest, mida saad nõuda: esimese TL tingimuste järgimist, kui need erinevad nendest, mis on sätestatud teises ja kolmandas, siis nõua TL lõpetamist tööandjapoolse TL tingimuste rikkumise pärast+2 kuu eest kompensatsioon (just seda, mida tööandjagi pakkus). tundub, jah, et nii sina, kui tööandja olete veel need tegelased...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.