tulumaksuvaba

  • kelly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24024 lisas kelly
tulumaksuvaba lisas kelly
Tere kui töötaja puhkab 01-18.08 ja ülejäänud kuu on tal palgata puhkus siis võin ju arvestada puhkuserahast 1700maha???
Ette tänades.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • vot
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24030 lisas vot
Vastas vot teemas tulumaksuvaba
see oleneb nüüd sellest, kas eelmise kuu töötasu sai ta eelmisel kuul või sellel puhkusekuul kätte. Maksuvaba tulu 1700 krooni saab arvestada väljamakselt ja kui kuu algul maksti eelmise kuu töötasu ja hiljem puhkuseraha, siis puhkuserahalt enam 1700 maksuvaba tulu arvestada ei saa .

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kelly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24031 lisas kelly
Vastas kelly teemas tulumaksuvaba
seega kui ma maksan 1,08 niii juulipalga ,kui ka august puhukusetasu saan võtta maha vaid ükskord 1700.- .
Aga kas ma võin siis septembri palgast arvestada 3600.- see augustikuu1700 + sept1700??? mul on need asjad natukene segased :((
Ette tänades.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • anni
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24032 lisas anni
Vastas anni teemas tulumaksuvaba
kui puhkus algab 01.08. siis puhkuse raha pead välja maksma eelviimasel tööpäeval enne puhkust seega eile või täna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24036 lisas kata
Vastas kata teemas tulumaksuvaba
Kui sa maksad 1.08 juuli palga ja puhkusetasu, siis arvestad maha 1 x 1700 krooni. Kui töötaja puhkab terve augusti, siis septembris väljamakseid ei ole ja oktoobri väljamaksetega võid arvestada 2 x 1700 krooni maksuvaba.

See asi käib selle järgi, et igal kuul võib tulumaksuvabana arvestada 1 x 1700 krooni, olenemata, mis rahad välja makstakse (kasvõi 10 kuu palk korraga, ikka 1 x 1700). Kui mõnes kuus seda 1700 krooni väljamaksete puudumise tõttu kasutada ei saa või kasutatakse osaliselt (näiteks palk väiksem kui 1700 krooni), siis selle arvestamata osa võib kasutada järgnevatel kuudel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kelly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24039 lisas kelly
Vastas kelly teemas tulumaksuvaba
aitähhh kata nüüd on mulle küll see punaselt segeks tehtud.
Veel kord aitähh.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.