Tööraamat

  • Irina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24060 lisas Irina
Tööraamat lisas Irina
Mis juhtub kui tööandja kaotab minu tööraamat?Lahen raseduse puhkuse ja ei tule tagasi enne 3a,kas ma võin ära võtta oma tööraamat,kuna tööandja kõik kaotab ara,ja kuidas seda teha seaduse järgi?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24061 lisas Tsura
Vastas Tsura teemas Tööraamat
Tööraamat peaks ikkagi hoiule jääma tööandja kätte. Seaduslik alus oma tööraamatut nõuda on alles töölepingu lõpetamisel.
Kuulduste järgi kogub pensioniamet varsti tööandjatelt tööraamatud kokku, et oma andmebaasi pensionistaaži jaoks andmeid koguda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Irina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24068 lisas Irina
Vastas Irina teemas Tööraamat
aga kui ta ikkagi kaotab,kuidas ma saan taastama oma tööraamat,kui 1 töökoh.ametlikult enam ei kehti!!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24071 lisas Maie
Vastas Maie teemas Tööraamat
Normaalses töökohas on iga töötaja kohta isikukaart , kus on töötaja kohta kirjas millal tööle tuli jne. selle kaarti järgi kirjutatakse välja uus tööraamat ja teil on ju veel tööleping 2. eksemlar on töökohas. Nii et võimalusi peaks olema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ee
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24077 lisas ee
Vastas ee teemas Tööraamat
esiteks, kui tööandja vormistab sind tööle, peaks ta kindlasti tegema kande sinu tööraamatusse. kui sul seda veel ei ole, peab ta seda väljastama. Seega, onnii, et kui töötad, automaatselt tähendab see seda, et tööandja käes peab tööraamat olema. Kui ei ole ja ei ole sinu allkirja, et olen kätte saanud, järelikult tööraamat kaotatud ja see tööandja peab omal kulul raamatu taastama (ka tegema uuesti kõiki kandeid, mis vanas raamatus olid). nii, et ära karda. Kui aga tööandja raamatu kaotab, uut ei väljasta, saad sa Tl lõpetamisel nõuda hüvitist tööraamatu kinnihõidmise eest (selle suurus mäketamise järgi vist keskmine tasu päevas iga hnnihoitud päeva eest). Jõudu ja õnnelikku beebi sünnitamist!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.