Kohtutäituri nõude kinnipidamine

  • wici
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24260 lisas wici
Tere Pean kohtutäituri teate järgi kinnipidama nõude.Töötajale peab jääma 80% kehtestatud miinimumpalgast. Kas mõeldud on ikka 80% brutopalgast ja kuidas toimida, kui inimene on tööl osalise tööajaga ja töötasu on alla kehtestatud miinimumi. Tänan

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24262 lisas Ma
Sellest 80%-dist ma saan aru, et pangaarvele ülekandmiseks peab jääma 80% alammäärast-seega NETO.Minule väitis kohtutäitur , et kui on töövõtuleping, siis 100% kinni pidada.Ma muidugi nii nõus ei ole ja tahaksin töötajale ikkagi kuigi palju ka üle kanda. Uurin veel asja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24263 lisas kata
80% alammäärast tuleb arvestada brutos, seega peab välja maksmiseks jääma 2152 krooni. Jabur, aga nii see on. Tööinspektsiooni seletus asjale oli, et kui seadustes ja lepingutes ei ole konkreetselt kirjas sõna "neto", loetakse see automaatselt brutoks.
Aga see, et töövõtulepingu puhul võib kinni pidada 100% tasust, on hullu täituri unenägu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24267 lisas Ma
Meie arutlesime audiitoriga pikalt sellel teemal ja ei ole mina mitte valesti käitunud,kui arvestan netoga. Proovigu väita, et teen valesti-mul on omad argumendid...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24268 lisas kata
Mul on kogemus töövaidluskomisjoniga. Aga tee nii, nagu õigeks pead.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.