suuline käsundusleping

  • Alla
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24305 lisas Alla
Tere! Küsimus: Kui firma usaldas mulle rahasumma, sõlmisime üheks nädalaks SUULISE käsunduslepingu ning välismaal on see summa tunnistajate viibimisel ja digikaameratega filmimisel ära röövitud, kas mul on õigus mitte midagi firmale tagastada? Kusjuures, rööv toimus töökohustuste täitmisel (mu süüd seal ei ole!) Leping oli meil suuline.
Raha üleandmis-vastuvõtmisakt on ka segane - mingeid tingimusi pole kirjas, vaid summad koos mu allkirjadega. Isegi rahasaajanimi oli teine kirjas (mu tööpartneri nimi), aga kõrval olid minu allkirjad. Muud teksti ei olnud.
Tean, et firma pole huvitatud minu eest makse maksta, ka eelmistel aastatel ei maksnud. Kas ta võib mu teadmata tagantjärgi makse maksta? Kas mul on lootus, et töövaidluskomisjon ei saa mult midagi nõuda? Olen täiesti kindel, et minu süüd siin pole! Palun aidake, asjatundjad!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24306 lisas Tsura
Vastas Tsura teemas suuline käsundusleping
Üks kord olen juba sellele küsimusele vastanud. Veel üks kord ja punaselt. Kuna tegu oli käsunduslepinguga, siis töövaidluskomisjon seda vaidlust ei aruta. Tööandja peab otse kohtusse pöörduma. Kohus vaatab kõik lindid ja muud asjaolud üle ning teeb oma otsuse. Soovitan võtta korraliku advokaadi. Kui endal raha ei ole, taotle advokaati riigi kulul.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Alla
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24329 lisas Alla
Vastas Alla teemas suuline käsundusleping
Suur tänu vastuse eest! Tahaks loota, et kohtu- ja advokaadimaksed tulevad suured välja, ning firma annab alla.
Kuid tahaks ka saada vastuse eelmisele küsimusele: kas firma võib tagantjärele makse maksta ning kas "vigane" dokument omab Jõudu (eriti siis, kui kõik vajalikud toimingud välismaal olid firma poolt ikkagi kinni makstud,) aga minu käest ei võetud peale Tallinna tulekut ühtegi allkirja.
Lihtsalt oli enne reisi mingi blankett ja kolm minu allkirja summade kõrval. Ülejäänu toimus aga "suuliselt".
Tänan ette!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24336 lisas Tsura
Vastas Tsura teemas suuline käsundusleping
Kas sa oma advokaadile selgitad ka e-posti teel, mis dokumendid ja videosalvestused sul antud kaasuse kohta on?
No ei saa sulle nõu anda kõiki asjaolusid teadmata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.