Kuidas lõpetada?

  • Laura-Liisa
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24549 lisas Laura-Liisa
Kuidas lõpetada? lisas Laura-Liisa
Mida teha, kui töötaja pole juba kaks kuud tööl olnud ja töötab juba uues kohas (järelikult "mustalt"). Aga endast mingit märku ei anna. Kuidas oleks kõige mõistlikum töösuhet, töölepingut lõpetada?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24551 lisas Ma
Vastas Ma teemas Kuidas lõpetada?
Oleks kohe pidanud läkitama(või vähemalt nüüd) tähitud kirja.Umbes nii-palume tulla viivitamatult kuup. kellaaeg või esitama töölt puudumise alust tõendavad dok. või kirjalikud teated. Nim. tähtajaks mitteilmumisel või põh. dok. mitteesit. lõpetatakse tööleping TLS § ...alusel ilma Teie kohalolekuta. Soovi ka kättesaamise kohta teavet. Ja siis järgneb käskkiri. See on hilisem teema.Üldiselt tuleb reageerida kohe.hiljem tuleb postitada tööraamatu väljavõtmise nõue samuti väljastusteate alusel.Teated alles hoida-ennast on vaja kindlustada...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24553 lisas Maie
Vastas Maie teemas Kuidas lõpetada?
Ma julgen arvata,et päris selliselt töölepingut lõpetada ei saa,seaduse järgi peab olema vähemalt üks kehtiv karistus.
1.Otseselt ülemuselt (kui on bossi ja töötaja vahel veel ülemus) ettekanne, mille alusel vormistatakse käskkiri,selgitades enne välja ega ta haiguslehel ei ole(puudub mõjuva põhjuseta- noomitus)
2. paari - kolme päeva pärast uus ettekann näit. pole siiani tööle ilmunud. Nüüd juba käskkirjas ära märkida et seoses eeltooduga lõpetada tööleping EVTLS § 86 p 6 alusel.
3.Viimaseks tööpäevaks esimine n.n luusi päev
4.tähitud kirjaga kutsuda tööraamatu järgi.
Kõik!
Seda ei tohiks ma muidugi kirjutada,aga mina teeks need käskkirjad tagant järgi ilusti korrektsete kuupäevadega s.t ettekanded õigete kuupäevadega ja ka käskkirjad. Jõudu!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24555 lisas Ma
Vastas Ma teemas Kuidas lõpetada?
Õige-Maie- nii minagi mõtlesin, et käskkiri on hilisem teema. Tuleb kohe alustada tähitud kirjast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Personalitöötaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24578 lisas Personalitöötaja
Vastas Personalitöötaja teemas Kuidas lõpetada?
Seljuhul on tegemist tööluusiga. Vormistada talle distsiplinaarkaristus ja selle alusel siis töölepingu lõpp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.