Õppepuhkus

  • Õpilane
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24688 lisas Õpilane
Õppepuhkus lisas Õpilane
Õpin päevases õppes ülikoolis ja käin ka täiskohaga tööl. Nüüd aga vaja igasugu suuri töid kirjutada ja tahaks mingisugust puhkust saada. Nagu ma aru saan, siis seaduse järgi päevase õppe üliõpilased õppepuhkust taotleda ei saa. Mõtlesin siis, et võtaks paar nädalat palgata puhkust. Kas tööandja on üldse kohustatud seda mulle andma? MIdagi igatahes oleks vaja, sest ma lihtsalt ei suuda ainuüksi nädalavahetustega oma asju korda saada....lõpetada tahaks ikkagi ka kevadel.....Tänud!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ex üliõpilane
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24690 lisas Ex üliõpilane
Vastas Ex üliõpilane teemas Õppepuhkus
Olin ka päevases õppes ja täiskohaga tööl ning sain tööjuurest võtta õppepuhkust. Oleneb kõik juhatajast...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ex üliõpilane
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24691 lisas Ex üliõpilane
Vastas Ex üliõpilane teemas Õppepuhkus
Kooli juures võtsin aind tõendi, et õpin selles koolis ja päevases õppes.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24692 lisas Maie
Vastas Maie teemas Õppepuhkus
On selline seadus - Täiskasvanute koolitus ja seal § 8 , kui on võimalust seda lugeda saab targemaks. Kahjuks ei ole aega seadust ümber kirjutama hakata. Palk.ee-s on ka rida seadusi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • eisaaaru
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24693 lisas eisaaaru
Vastas eisaaaru teemas Õppepuhkus
kust kohast sa võtad et päevase õppe üliõpilased õppepuhkust ei saa? Kes siis veel saavad kui mitte nemad?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Annike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24694 lisas Annike
Vastas Annike teemas Õppepuhkus
Seadus otseselt ei keela päevases õppes õppepuhkust saada. Seadus toob ära millistel juhtudel on tööandja kohustatud õppepuhkust andma. Nagu öeldakse kõik mis ei ole keelatud on lubatud, nii et sellisel juhul oleneb kõik tööandjast kuidas ta tahab seda seadust lugeda. Kui ta annab õppepuhkust ei eksi ta ühegi seaduse vastu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Hiir to eisaaaru
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24695 lisas Hiir to eisaaaru
Vastas Hiir to eisaaaru teemas Õppepuhkus
Mis siin aru saada? Päevases statsionaarses õppes õppiva inimese põhitegevus peaks olema õppimine. Selle toetamiseks annab riik talle soodsatel tingimustel õppelaenu.
Nüüd mittestatsionaarses õppes õppivatel üliõpilastel ei ole võimalik saada õppelaenu ning nemad peavad selle toetamiseks käima ka tööl ning aegajalt töölt õppepuhkust võtma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24696 lisas Ma
Vastas Ma teemas Õppepuhkus
Tööandjana ütleks, et ei ole kohustatud andma p-ta puhkust, kuid kõik on kokkulepete küsimus. Oleneb sinu töösse suhtumisest jne....Siin elus on kõik võimalik, ainult...Tahaks lisaks küsida, kuidas on võimalik õppida päevaõppes ja käia täiskohaga tööl?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mnjah...
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24754 lisas Mnjah...
Vastas Mnjah... teemas Õppepuhkus
Täiskohaga tööl ja päevaõppes?!? Eriti andekas, see tähendab, et käib ainult eksamitel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.