lapsepuhkus ja töökoha likvideerimine

  • lapsepuhkusel
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24805 lisas lapsepuhkusel
Lugu selline, et peale minu dekreeti jäämist likvideeriti tallinnas minu töökoht. Firma esindus asub nüüd ainult tartus.Tallinnasse pole kavatsust enam uut poodi teha. Nüüd siis lugu selline, et ülemus ütles, et kas lähen tartusse tööle või kirjutan lahkumisavalduse. aga kuidas need asjad käivad? kas selline asi ei peaks mitte koondamise alla minema?
aa...ja see asi. lapsehoolduspuhkuse avaldus mul siiani kirjutamata ülemus muudkui iga paari nädala tagant lubas tallinna tulla ja siis annan selle ära, kuid see 8 kuud pole jõudnud ja kui ma nüüd selle kirjutan siis mis kuupäeva ma sinna alla panen ja kas kohe kuupäevaliselt toon välja, et kolmeks aastaks? N: 18.04.05-17.04.08 või miskit taolist??

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • wici
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24811 lisas wici
Avalduse tuleks postiga saata, parem veel tähitult, et jälg maha jääks. Kuupäev peaks kah see olema, millal tegelikult jäid ja loomulikult 3.a., katkestada saab alati. Loe töölepingust mis on sinu töö asukoha kohta kirjas. Kui Tallinnas-siis loomulikult on tegu koondamiseg, kuna muutus töö asukoht Aga kui konkreetselt pole töökoha asukohta siis on keerulisem. Aga see, minu teada, sind praegu ei peaks kõigutama kuni 17.04.08. Uuri veel täpsemini töö inspektori käest. Kõige kindlam

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.