Töölepingu mittetäitmine

  • Rene
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24806 lisas Rene
Mida teha kui tööandja on sõlminud lepingu (tähtajaline) ja pole taganud mulle seda tööd.

Firma kontor kinni ja numbrid ei vasta , kas mul on õigus läbi töövaidlus ameti nõuda kompensatsiooni .Tööle pidin saama 12 august .(pole siiamaani saanud)
Käisin seal töövaidluskomisjonis sealt sain ainult avalduse näidise kus on kirjas ,et kõik rahalised nõuded täpsete arvutustega.

Aga kui ma ei tea kui palju ma oleks pidanud saama - lepingus on kirjas ,et töötaja palgamäär on EV alampalgamäär ...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24808 lisas Ma
Vastas Ma teemas Töölepingu mittetäitmine
No siis arvutad-aug.-14 päeva eest-1637.-, sept.- 22 päeva eest-2690.-, no ja nii edasi. Meie ei tea ju, kui pika aja peale oli leping vormistatud. See on sul õigus, et tööandja peab kindlustama tööga...Eks pane avalduse peale oma arvutused kirja, maksusta ära, sest mahaarvamised on erinevad ja esita. Võidad selle raha kindlasti.Siia lisandub ka saamata puhkusekomp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Rene
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24813 lisas Rene
Vastas Rene teemas Töölepingu mittetäitmine
aga kuidas need arvutused tehakse - pole kunagi sellise asjaga kokkupuutunud.

leping kestab kuni 15 dets kas siis nõuan 3 kuu eest

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24815 lisas Ma
Vastas Ma teemas Töölepingu mittetäitmine
Proovime siis selgeks teha- aug.1637.-1% 16.- 2%(kui on ) 33.-, TM=0,(kui on esitatud avaldus) Kasytamata jääb 112.- tm vabastust.Seega NETO=1588.-
Sept. 2690.- 1%=27.- 2%=54.- TM=191.- NETO=2418.-
Okt. (kui esitad avalduse 17-ndal, siis nõue 10p eest
1281.- 1%= 13.-, 2%=26.- TM=0 NETO=1242.-
LISANDUB PUHKUSEKOMP. SELLE PERIOODI EEST-kuskil 5 päeva. Pane summaks kokku 5700.-, nende asi on ümber lükata. Mul ei ole aega...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.