Dekreet

  • Sandy
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24856 lisas Sandy
Dekreet lisas Sandy
Tere! Mul on küsimus. Ma töötan koolis. Suvel olin puhkusel (56 p). Ja nüüd 01.12.2005 lähen dekreeti. Kas mul on võimalus võtta puhkus veel kord praegu? Ja mis toimub puhkusega 2005-2006 aasta jooksul, ju ma olen dekreetis. Aitäh vastuse eest!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • anni
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24860 lisas anni
Vastas anni teemas Dekreet
sellisel teemal siin foorumis on tõesti väga palju räägitud ja põhjalikke vastuseid antud.
kasuta otsingut.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24861 lisas Ma
Vastas Ma teemas Dekreet
Siin on raske täpselt soovitada-oleneb tööleasumise ajast, millest hakkab puhkuse arvestamise periood.Puhkasid suvel, kuid me ei tea, mis perioodi eest.Suhtle personaliosakonnaga ja kõik saab selgeks.Peale haiguslehe lõppemist teed avalduse-lubada lapsehoolduspuhkusele... ja siis tööleping peatub lapsehoolduspuhkuse ajaks.Üldiselt jutt tundub keeruline, kuid samas lihtne.Uuri tööandja käest ja ära karda!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • t
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24863 lisas t
Vastas t teemas Dekreet
Vastavalt Puhkuseseaduse § 13 on töötajal õigus saada puhkust sõltumata ajast täies ulatuses..naisel enne või pärast sünnituspuhkust. Pärast sünnituspuhkust ei soovita võtta, sest siis pole ka võimalik koheselt saada vanemapalka. Seega on sul õigus enne sünnistuspuhkus võtta välja kogu 2005.a ja kui soovid siiski võtta põhipuhkust peale sünnituspuhkust siis kogu 2006.a. puhkus, mis nagu ma aru saan on 56 kp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • aga
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24866 lisas aga
Vastas aga teemas Dekreet
Ma sooviksin võtta näiteks kuuendal raseduskuul 2 nädalat puhkust ja siis tuleksin tööle tagasi kuni lõpuks raseduspuhkusele mineku ajani. Kas sellist puhkust on tööandja mulle kohustatud andma, või pean teda moosima et kokkuleppele jõuda!! tänud!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 9 kuud tagasi #24868 lisas Ma
Vastas Ma teemas Dekreet
Moosida ei ole vaja. Kui lugeda puhkuseseadust, siis on pea igale §-le lisatud --poolte kokkuleppel.Igas asjas saab kokku leppida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.