Menüü

05. veebruar 2018

TAAVI PALK programmi on tehtud täiendusi TSD xml faili korrektseks koostamiseks ja TSD vormide trükkimiseks, lisatud on uus Statistikaameti aruanne ‘Palk ja tööjõud’ ja uued valdade koodid.

Seoses uuest aastast rakendunud maksuvaba summa arvestamise reeglitega juhime tähelepanu, et progamm vaatab maksuvaba summa arvestamisel lahenduste väljamaksukuupäeva - maksuvaba summa aluseks oleva brutotasu leidmisel lähevad arvesse ainult need tasud, mille väljamaksukuupäev on varasem käesoleva arvestuse väljamaksukuupäevast.

Juhul, kui teete arvestusi ajutiselt järgmises kuus ja  tehtava järgmise kuu vahelahenduse kuupäev on  varasem, kui eelmise kuu lõpliku lahenduse väljamaksukuupäev, siis eelmise kuu lõpliku lahenduse hilisema väljamaksukuupäevaga tasud maksuvaba summa leidmisel aluseks võetavas brutotasus arvesse ei lähe.

Hiljem välja makstavas eelmise kuu lõplikus lahenduses võib tekkida maksuvaba summa tagasiarvestus ja tulumaksu muutumine suuremaks, mis toob kaasa väljamakstava summa muutuse eelmise kuu lõplikus lahenduses.

Juhul kui ajutiselt järgmises kuus tehtava vahelahenduse VÄLJAMAKSUKUUPÄEV ON SAMA, mis eelmise kuu lõplikul lahendusel , siis järgmise kuu vahelahenduse maksuvaba summa leidmisel eelmise kuu lõplikus lahenduses makstavaid tasusid arvesse ei võeta. Lihtsaks lahenduseks on panna vahelahenduse kuupäev hilisemaks kui on eelmise kuu lõplikul lahendusel (vajadusel muuta pangafaili tegemisel kuupäev tagasi õigeks).

Juhul, kui lahenduste väljamaksukuupäevad on järjest kasvavad, siis maksuvaba summa leidmisel sellelaadseid probleemi ei teki.

Veebruari uuenduste nimekiri :

https://www.taavi.ee/uuendused/infokiri/Veebruar2018uuendused.pdf

Statistikaameti aruande ‘Palk ja tööjõud’ juhend :

https://www.taavi.ee/uuendused/infokiri/StatistikaPalkjatoojoud.pdf

Versiooni uuendamise juhend :

https://www.taavi.ee/uuendused/infokiri/Juhend.pdf

Uute võimaluste kasutamiseks on vajalik uuendada TAAVI PALK ja PERSONAL programmide versioonid. Kui kasutate TAAVI PALK ja PERSONAL programme koos, siis peab programmid uuendama samaaegselt!

Kui kasutate ka teisi TAAVI programme, siis palun uuendage samaaegselt ka nende programmide versioonid. Küsimuste tekkimisel palume pöörduda klienditoe poole.

Enne versiooniuuendust peab tegema programmidest koopia ning pärast veenduma koopia olemasolus!

Enne versiooniuuendust peab kontrollima, kas programmide registreerimiskoodid võimaldavad uuendusi teha! Programmi menüüs Abi -> Taavi info kaardil "Uuendused kuni..." kuupäev peab võimaldama teha uuendusi. Kui kuupäev ei võimalda teha uuendusi, siis palun kontrollige kehtivust menüüst Abi -> Litsentsi kehtivus. Programm saadab päringu aadressile http://taavi.taavi.ee/register.php programmi tootekoodi andmetega ja kuvab programmi litsentsi kehtivuse kuupäeva. Kui litsents kehtib, siis võib versiooni uuendada. Peale versiooni uuendamist programmi käivitamisel uuendatakse automaatselt registreerimiskoodid.

Peale versiooniuuendust palun kontrollige Abi -> Taavi info kaardilt, kas versiooni kuupäev on muutunud. Seejärel peab tegema uued indeksid menüüst File -> Andmete hooldus -> Uued indeksid. Vanu indeksfaile kustutama ei pea.

Kui küsitakse andmetabeli struktuuri muutmist, siis kindlasti vastata „Jah“.

Taavi PALK ja PERSONAL programmide uued versioonid on üleval meie kodulehel ning samuti ka FTP serveris. Internetist saab faile alla laadida kas linkidelt:

Palgaprogrammi failid:

http://www.taavi.ee/uuendused/palkupgr.zip

Fail palkupgr.zip pakkida lahti \WPALK\ kataloogi.

Personaliprogrammi failid:

http://www.taavi.ee/uuendused/personalupgr.zip

Fail personalupgr.zip pakkida lahti \WKAADER\ kataloogi.

või FTP serverist:

http://taavi.taavi.ee/exed/upgrade/

Kasutaja : klient

parool: heldur

Failid palkupgr.zip ja personalupgr.zip sisaldavad kõiki versioonivahetuseks vajalikke faile. Failid pakkida lahti vastavates programmide kataloogides, salvestades üle olemasolevad failid.

Palume võimalike küsimuste tekkimisel kirjutada aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Lugupidamisega,

Taavi Tarkvara

See veebileht kasutab küpsiseid.
Privaatsustingimused

Selge