töötaja kadunud?

  • to M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26408 lisas to M
Vastas to M teemas töötaja kadunud?
ära koonerda, Maiele võid vabalt veel 90% juurde anda + minu poolt 100%

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26410 lisas kata
Vastas kata teemas töötaja kadunud?
Kui töötaja on kuu aega kadunud ja kirjadele ei vasta, ei ole töölepingu lõpetamine riskantne. Selliseid luusereist töötajaid ongi seetõttu nii palju, et neid hoitakse kui s---a pilpa peal. Hea ju, lähed aga uude kohta, sõlmid töölepingu, saad ravikindlustuse, kaod minema ja kindlustus kehtib veel kaks kuud. Siis otsid uue lolli, sry, asutuse koos personalitöötajaga, ja hakkab aga vahvalt otsast peale.
Nii et konkreetsem käitumine selliste jooksikutega säästaks nii mõnegi tulevase tööandja aega ja raha.
Sellest nii palju juttu olnud, et võib esmase rikkumise korral sellisel juhul lepingu lõpetada. Otsida kahjuks ei ole aega, titt vaja magama panna ja tööle hakata, aga keda huvitab, küllap leiab isegi.

PS. protsente ei ole vaja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26411 lisas M
Vastas M teemas töötaja kadunud?
muig..lasteaed, see peaks olema foorum kollegide aitamiseks mitte õelutsemiseks :)
Kata olen ka Sinuga nõus, et töötajaid kes tööd teha ei taha pole vaja hoida ja haletseda. Kuid kogemised näitavad ka seda, et selline töötaja kes peale palgapäeva reeglina tööle ei ilmu nädalaid, on vallandamise puhul esimene kes jookesb töövaidluskomisjoni. Parem teha talle tööandja poolt 3 distsiplinaarkaristust kui pärast aega ja närve raisata ning mööda töövaidluskomisjni joosta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26412 lisas Maie
Vastas Maie teemas töötaja kadunud?
Seda minagi,et mõistlikum on käskkirjad ära vormistada ja kõik korras.Olin kunagi sama meelt kui kata,et mida on nunnutada,aga kui käid 2 korda nende TARKADEGA töövaidluskomisjonis,siis peale seda lased aga ettekandeid teha ja vorbid käskkirju ja asi korras. Jõudu tööle!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26415 lisas kata
Vastas kata teemas töötaja kadunud?
Vabandust, tõesti ei taha enam vaielda (eks igal asutusel ole oma käekiri),
...aga minu kogemus (3x) on selline, et töövaidluskomisjon ei võta sellist kaebust üldse arutluselegi. Eelduseks muidugi see, et kõik dokumendid firma poolt on õigeaegselt ja õigesti vormistatud ning töötajale saadetud.
Samas, kui endas ikka kindel ei ole, siis lollikindlam ning ohutum on loomulikult enne mitu korda hoiatada ja siis lahti lasta.
Veelkord, kuidas keegi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.