Veel üks kanne!?

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33721 lisas imelik
Vastas imelik teemas Veel üks kanne!?
Ilma töötaja kirjaliku nõusolekuta ei tohi midagi liigset lõpparvest kinnipidada, nõudega võite pöörduda töövaidluskomisjoni või kohtu poole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • janne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33726 lisas janne
Vastas janne teemas Veel üks kanne!?
Aga kui töötajal ei ole tööleping peatatud, ning ta ei ole haiguslehel, ning tal ei ole töötasu saada, siis minu teada tuleb maksta 660 sotsmaksu? Või olen ma millegist valesti aru saanud?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ???
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33727 lisas ???
Vastas ??? teemas Veel üks kanne!?
Mis on see 2000,00 kr,millest arvestate sots maksu 33%?Kui töötaja pole saanud töötasu,siis pole ka millegist arvestada.Töötaja võib olla ju ka palgata puhkusel või kui ta puudus töölt pikalt ei saanud ta siis töötasu.Siis ei saa arvestada ka sots maksu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • faktor-küsija
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33728 lisas faktor-küsija
Vastas faktor-küsija teemas Veel üks kanne!?
Töötajalt on võetud juhatuse otsusele allkiri, et ta on tutvunud juhatuse otsusega ja on sellega nõus.
Kinnipidamine töötasust on tehtud ,kuid kuhu edasi kanda?Sama võiks ju öelda,kui töötaja on varaliselt vastutav isik ja laovarudes on puudujääk ja peetakse töötajalt kinni tema nõusolekul või töötaja on muul viisil tekitanud firmale varalist kahju ja peetakse kinni kahjutasu,saan aru,siis peaks olema mingi konto, firma tuludesse kandmiseks?!Minu hetkel pole,milline see peaks olema?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • !!!!!
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33734 lisas !!!!!
Vastas !!!!! teemas Veel üks kanne!?
Töötaja on terve kuu kadunud olnud, ning temast ei ole midagi kuulda, ning haigekassas on ta mul ka arvel (ja töölepingut ei ole ka lõpetanud) nüüd on palga maksmise päev ning ma ei oska temale midagi teha? Minu teada peaks ka tema eest sots maksu maksma, sest ta haigekassas arvel (SMS paragraf 2)ning tööleping hetkel kehtiv?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33735 lisas imelik
Vastas imelik teemas Veel üks kanne!?
Teile kes sots.maksu maksmise kohta küsite, aegajal külastege maksuameti lehte:
Näited deklaratsiooni TSD lisa 1 täitmise kohta
www.emta.ee/?id=14310&tpl=1026

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.