alimendid

  • Heiki
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36494 lisas Heiki
alimendid lisas Heiki
tere.
Mure selline et lapse ema andis mind kohtusse alimentide maksmise osas. Kuna mul on nii kõrged maksud siis ei ole võimalik mul maksta seda summat mida lapse ema nõuab.
Kuidas saaksin ennast kaitsta kui mul jääb elamiseks kui kõik maksud ära maksan 2000 krooni?
tänan, kõiki abi eest!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36499 lisas molly
Vastas molly teemas alimendid
küsid kuidas ennast lapse toetamise eest kaitsta, kondoomi tuli kasutada,nüüd on juba hilja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36500 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas alimendid
Heiki, Sul on ju kohtus võimalik tõestada oma nn makse. Kas Sa mõtled maksude all näiteks autoliisingu maksmist või pangalaenu tagasimakset? Siis ei oska öelda palju kohus seda arvestab.Lapsevanemaks olemine on fakt ja sellega teatavsti kaasnevad ka kohustused.
Lapse ema nõuab kindlat summat ning ühtlasi tõestab kohtule milleks ta selle raha laspe heaks kulutab.
Aga Sul on võimalik kohtus kõike tõestada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maria
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36506 lisas Maria
Vastas Maria teemas alimendid
Mu mees järsku sai töötuks kohtumenetluse ajal, aga isegi see ei mõjutanud kohtuotsust- kirjutati midagi nagu "te olete terve töövõimeline mees ja see on teie mure, et te ei suuda raha teenida". Min. alimendid on praegu rohkem kui 2000!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36507 lisas .
Vastas . teemas alimendid
Igasugused laenud-liisingud ei lähe küll kohtus elatise vähendamise argumendina arvesse, kui raha liiga vähe kätte jääb, siis tuleb nii kallist autost-majast jms. loobuda ja otsida taskukohasem. Ega laps ei pea selle all kannatama, et papa on ennast lõhki laenanud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Heiki
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36520 lisas Heiki
Vastas Heiki teemas alimendid
ma maksan kuus ära 7800 maksudeks(autoliising,pangalaen,korteri kommunaalmaksud,autole bensiin).Endale jääb söögirahaks 2000 krooni. Kuidas saaksin lapsele maksta 3000 krooni kui endale jääb söögi peale ainult 2000 krooni. Aga äkki siis kohtult ei ei ole midagi võtta,sest ma pean ka sööma.Kas alimendid ei lähe maha selle summa pealt mis mulle nagu jääb siis kui olen oma maksud maksnud?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • eija
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36521 lisas eija
Vastas eija teemas alimendid
Kohtul on võtta küll. Müüvad maha sinu auto ja oledki hoobilt liisingule ja kütusele kuluvast summast vaba. Ostad kuukaardi 300 krooni eest ja laps saab ka söönuks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36522 lisas .
Vastas . teemas alimendid
Vat see 7800 ei olegi kohtu jaoks mingi argument, sest kui rahast ei jätku, siis tuleb omale sobivama hinnaga autod-korterid muretseda ja vähem ringi kimada. Kui ikka raha ei ole, siis ei ole mõtet võtta omale ülejõu käivaid laene-liisinguid ja siis halada, et rahast ei tule välja. Lapse ees tuleb oma kohustused täita. See 7800 on Sinu eralõbu, mille sa oled omale ise kaela võtnud, need pole mingi riigi poolt peale pandud kohustus, mille eest pole pääsu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mees
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36534 lisas mees
Vastas mees teemas alimendid
sa heiki oled üks jobu tegelane. siin naistel õigus. hoidnud siis õigel ajal püksis, kui nüüd halad, et palju lapsele kulutada vaja. sul pigem uus tibin ja sellele vaja kulutada aga oma järeltulijat sa ka maha kanda ei saa, tema oli tibinast varem ja kohustused on sul kuni tema 18-aastaseks saamiseni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Heiki
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36552 lisas Heiki
Vastas Heiki teemas alimendid
naine saab emapalka ning ma ei saa aru kuidas ta ei jõua selle eest last ära toita. raiskab vist igasuguste jamade peale liiga palju. Praegusel hetkel mul tõesti ei ole võimalik last toetada arvestades mu sissetulekut.Koos elasime siis sai kõik asjad ka lapsele ostetud.Ma ei saagi aru sellest et minuga koos elada ei tahtnud aga nüüd nõuab ja miks ma peaksin teda toetama.
Kas siis on mingi võimalus mul kohtuprotsess võita,kuna mul tõesti ei jää vaba raha 3000 krooni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.