alimendid

  • ei ole
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36599 lisas ei ole
Vastas ei ole teemas alimendid
Kas lapsi muretsetakse Riigile? Lapsed sünnivad siiski kahe täiskasvanu suhtest ja need samad täiskasvanud ka vastutavad. Kui lapse emaga koos elades saaksid last aidtata 300krooniga, siis miks ei saa last aidata sama summaga kui naisega koos ei ela??? Riigi toetus ongi selleks, et ema saaks lapsega kodus olla kui laps on liiga väike lasteaeda viimiseks. Olen 100% kindel, et Riik mõistab lapsele alimendid välja. Mul on kahju lapsest, kelle isa sisuliselt on ta hüljanud.
Muide on ka variant, et kohtu kaudu võetakse Sult vanemlikud õigused ära..siis oled auto ja liisingutega asotsiaal..kõlab uhkelt? Mis?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36609 lisas kata
Vastas kata teemas alimendid
Olen täiesti veendunud, et sa kaotad kohtus ning lapsele mõistetakse naise poolt nõutud elatis välja.
Edasine asjade käik on selline, et kui sa maksma ei hakka, arestitakse sinu pangakontod ja võetakse see raha lihtsalt ära (liisinguid ja laene sa siis maksta ei saa). Kui ka sellest ei piisa, realiseeritakse sinu vara - alates eluasemest kuni aluspesuni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maria
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36619 lisas Maria
Vastas Maria teemas alimendid
Heiki, kirjuta palun kindlasti siia, kuidas kohtuprotsess lõpeb, meil kõikidel on huvitav. Ja ära seal iialda, lapsega on tõesti palju kuulusid ja naisel on ka süüa vaja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Heiki
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36626 lisas Heiki
Vastas Heiki teemas alimendid
Mis moodi on võimalik mul vanemlikud õigused ära võtta?
Mis ma siis tegema pean? Minema ilma advokaadita kohtusse ja nõustuma ning maksma hakkama?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Heiki
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36627 lisas Heiki
Vastas Heiki teemas alimendid
Tahtsin täna last vaatama minna aga naine ei lasknud mind uksest sisse.Kas see on normaalne täitumine tema poolt et ei lase mind lapse juurde.
Tuleb siis ikka kohtus teha Dna ka sest kus ma saan kindel olla et see üldse minu laps on.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • raamatupidaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36628 lisas raamatupidaja
Vastas raamatupidaja teemas alimendid
Kui see nüüd mingi nali ei ole, siis on teemaalgatajaga küll midagi tõsist lahti, sorry. Jah, muidugi, teemaalgataja, sa saad nõuda dna testi ja siis 99% tõenäosusega saad teada, et see on ikkagi sinu laps. Aga dna test maksab, nii 4000, ja see tuleb ikkagi sinu taksust. Vanemlikest õigustest sa niisamalihtsalt enam loobuda ei saa, ainult siis kui dna tõestab, et sa pole isa. Elatisest niipalju, et min elatis (st pool min palka) mõistetakse enam vähem alati välja ja seda tuleb sul ka maksta. Kui ei maksa, läheb võlgnevus kohtutäiturile sissenõudmiseks. Kohtutäitur juba saadab töökohta töötasu arestimise akti ja selle alusel peetakse sinu väljamakstavast palgast vajalik summa kinni enne sulle pangaülekande tegemist. No ja sa võid ju alati kohtusse esitada hagi külastuskorra määramiseks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ekuema
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36631 lisas ekuema
Vastas ekuema teemas alimendid
värk selle alimentide maksmisega suht ootamatu teinekord. Minu elukaaslase eks nöudis lapsele 5500 eeku alimente ja andis asja kohtusse.Enne seda maksime talle 1500 iga kuu ise. Aga kus sa sellega,seda ju vähe.Teate kallid emmed, kes te isade raha tegelikult tuulde lasete( nöudes megasummasid,ka te ise peate lapsele sama summa kulutama kui see mis te isadelt nöuate)Nii ja nüüd asja juurde-kohtus sai emme summaks 2200 aga nüüd maksab ta ka ise maksud ja ta tegelik vöit oli ainult 176 eeku.Kulud advokaadile mingi 6000 eeku.Möelge enne kui jamasse satute oma liigsuurte nöudmistega.Olen 46 aastane noor vanaema ja tean kus löpeb reaalne rahavajadus ja kustkohast algab laus laristamine.Löppvaatus oli veel jöulude ajal kui laps meile LUBATI--- oh öudust,laps oli nagu kaltsukotist välja tömmatud.Loomulikult kulutas lapse isa korraliku summa lapse uute riiete peale.Häbi sellistele möttetutele emadele kellele kunagi raha küllalt pole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Merx
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36632 lisas Merx
Vastas Merx teemas alimendid
5500 eeku on vist küll liiga palju. Aga teema algataja ei taha üldse lapsele maksta. See ei ole ka õige. Laps on ikkagi mõlema oma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ekuema
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36635 lisas ekuema
Vastas ekuema teemas alimendid
väidan seda ,et isa peab oma lapsi rahaliselt aitama,aga olukord on ületamas igasuguseid piire.Kui väidetakse ,et isad peavad otsima omale tasuvamad töökohad,et lapsi toetada siis vabandage, sama kehtib ka emadele endile.Ja veel-kohtunikud ei asu alati emade poolele.Ja ei sunni isasid oma varandust müüma.Kui ikka emme taotlus ei ole piisavalt pöhjendatud,vöi vastupidi,on liiga ära pöhjendatud,siis saab heal juhul töesti nii nagu isa jaksab maksta.Minu elukaaslane on väga hästi kindlustatud aga see ei määranud üldse kohtuniku otsust alimentide suuruse suhtes.Otsus oli, et laps ei suuda sellise summa eest kunagi ühiskonnahüvesid ära tarbida ,see on talle liiga koormav.Last tuleb toetada,aga kokkulepped kuidas seda valutult teha, on mölemale poolele tihti väga rasked tulema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36637 lisas .
Vastas . teemas alimendid
kuule ekuema, kui sa ei ole suuteline aru saama, millest antud juhul jutt käib, siis oma tigeduse ja kibestumise väljavalamiseks on olemas piisavalt sopafoorumeid. Mine sinna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.