Palun tarkadelt abi

  • Kristi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42697 lisas Kristi
Palun tarkadelt abi lisas Kristi
Teen esimest kuud personalitööd.Kuidas oleks uut töölep.seadust kohaldades õige vormistus töölepingus palga kokkuleppe kohta. Töötaja töötab erinevate tööpinkide taga,kus on ka erinevad tükitöö hinded ( ma ei tea kuidas edaspidi tuleb sõnastada) Kuidas sõlmida palgakokkulepe.Kuidas olek korrektne see töölepingus vormistada.Olen vist halvasti väljendanud. Olen rumal, aga palun abi.Olen seadust lugenud,aga selgust ei saanud. Pole ju kindlat töötasu, milles saab kokku leppida. Tänan.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Arvan
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42698 lisas Arvan
Vastas Arvan teemas Palun tarkadelt abi
.., et TL-sse tuleks sisse panna, et tegu on tükitööga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42699 lisas Maie
Vastas Maie teemas Palun tarkadelt abi
Teil on kindlasti tükitöö hinded kas käskkirjaga või mõne muu dokumendiga kindlaks määratud. Järelikult minu arvates võib panna töölepingusse - töötasu tükitöö alusel ( k/k nr. ... kuup.)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • KRISTI
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42701 lisas KRISTI
Vastas KRISTI teemas Palun tarkadelt abi
Tänan. Aga ehk keegi oskab täpsemalt seletada.Töö on jah erinevate tükitöö hinente alusel, aga nüüd uut töölepingu seadust arvestades, kuidas vormistada tl. Kas tuleks siiski kirja panna et ei maksta alla min. või pole seda vaja. Kas tuleks kirja panna ka mingi palgamäär? Asi on mulle alles võõras.Aidake palun.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42702 lisas imelik
Vastas imelik teemas Palun tarkadelt abi
Loe uue TLS seletuskirja.
Ja ega kehtivaid TL ei pea muutma hakkama alates 01.07. kui aga on TL uue TLS võrreldes vastuolusi siis tehakse lihtsalt TL lisa tetud punktide muutuste kohta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kristi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42707 lisas Kristi
Vastas Kristi teemas Palun tarkadelt abi
Töötan sellel töökohal alles esimest kuud, seepärast ka asi keeruline. Arvan, et meie senised töölepingud (liinitöötajad) ei ole õiged : töölepingus palga kokkuleppes: põhipalgaks min.palk ja lisatasu makstakse vastavalt meistri ettepanekule( vastavalt siis tükitöö hinnetele) siis on ju nii,et tükitöötasule tuleks liita põhipalk veel.kas ma saan valesti aru ja kuidas oleks olnud korrektne vormistus sellise maksesüsteemi arvestades. Olen alles väga võhik selels töös.Tänan kõikide nõuannete eest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kersti
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42708 lisas kersti
Vastas kersti teemas Palun tarkadelt abi
Põhipalk + tükitasu võib täiesti töölepingus
olla.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kristi to kersti ja teised
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42711 lisas kristi to kersti ja teised
Vastas kristi to kersti ja teised teemas Palun tarkadelt abi
Mulle on segane see arvestuspoole pealt. . Kas seega tükitööhinnete alusel arvestatud töötasu sisaldab ka põhipalka. Ma mõtlen,et kui keegi töötaja hakkab nõudma lisaks seda töölepingus nimetatud põhipalka.lisaks tükitöö alusel arvestatud töötasule.Jube segane jutt. aga näe mulle segane.tahaksin selles küsimuses selguse saada .Palun vabandust,et nii rumal.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42734 lisas verts
Vastas verts teemas Palun tarkadelt abi
Mina soovitan sul raamatupidaja või juhiga rääkida ja siis panna töölepingusse muudatus. Minu arust on siin tegemist personalijuhi või raamatupidaja valdkonnaga mille üle sa pead pead murdma.Tavaline personalitöötaja vormistab vaid dokumente mitte ei muuda palgasüsteeme!!!Eriti kui ollakse veel võhik selles töös :-)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kersti
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42736 lisas kersti
Vastas kersti teemas Palun tarkadelt abi
Põhipalk+tükitöötasu tähendabki, et makstakse
põhipalk ja lisaks tasu tükitööhinnete alusel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.