Elatusraha e. alimendid

  • kadi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43407 lisas kadi
Vastas kadi teemas Elatusraha e. alimendid
kuidas sa küll nii lammas oled...
kohus arvestab küll et sinul temaga 2 last aga kui su mehe palk 20 000 siis elate ju ilusasti ära...
miinimum mis exnaine saab kohtust nõuda 2-le lapsele on 4350 krooni ning kui ta nõuab miinimumi siis jääb ju teile 15650 krooni....
mida sa halad siin....
millegi pärast teise ringi naised nutavad et peavad nüüd raha loovutama...mis valisid siis endale mehe kel juba lapsed...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • E
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43408 lisas E
Vastas E teemas Elatusraha e. alimendid
Kuule Kadi,sa oled ise lammas.Võta teadmiseks et makse on ka vaja maksta.Ja tundub et sa ise oled see esimese ringi naine kes ainult nõuab.
Lahedad memmed ikka küll,raha tahavad küll saada aga lapsi meestele ei näita või ei anna.
Arvan et see teema on ennast nüüd ammendanud.
Vähemalt sellest on hea,et kui pannaksegi alimendid peale siis ärgu lootkugi enam juurde küsida mitte üht senti.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43413 lisas .
Vastas . teemas Elatusraha e. alimendid
häbi võiks sul olla. Sinu 2-le lapsele on 15000-st vähe, ei saa kuidagi hakkama, aga eelmise naise lastele peab 1500-st jätkuma küll. Mis nõudmisest sa räägid. Vahe on 10 kordne. 4350 on miinimum, mida kohus välja mõistab, ja isiklikult leian, et see on tõesti miinimum, mida lastele kulutada. Ja sulle teadmiseks, et suurematele lastele kulub hoopiski rohkem, kui väikestele. Ja tegelikult sinu kirjutisi lugedes ei imesta sugugi, et eelmine naine oma lapsi teie juurde lubada ei taha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kadi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43414 lisas kadi
Vastas kadi teemas Elatusraha e. alimendid
ise kirjutasid ju,et lapsed suhtlevad isaga.
15 000.- jääb teile, peaksite suutma oma maksud ära maksta.
Sind ei tohiks häirida, et mees peab esimestele lastele elatist maksma...kui mees ühel päeval sinu jätab koos lastega....siis usu oled esimene kes on kohtu ukse taga...
Üks normaalne teise ringi naine austab mehe esimesi lapsi ja ei nuta foorumis, et tema rahakotist läheb...sinu rahakotist ei lähe...mees teenib 20 000 mitte sina...

kui exnaine asja kohtusse annab siis maksate mis koliseb...loodan, et ta on nii tark ja küsib 2- le lapsele ikka 6000 krooni...
ja kohus mehe palga juures ei kahtle ka mitte sellise summa välja mõistmiseks...

kas sinul läheb 2 lapsele kuus( sinu poolne investeering ka) 3000 krooni kuus. saavad su enda lapsed selle raha eest riietatud, toidetud jne...



oleks aeg mõtlema hakkata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • E
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43419 lisas E
Vastas E teemas Elatusraha e. alimendid
Aitäh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • E
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43420 lisas E
Vastas E teemas Elatusraha e. alimendid
Mina ei teeni kuus mitte 3000.- .Ja sa arvad et ma peaksin ise oma lapsed toitma ja riietama,ilma lasteisa abita või?
Teadmiseks sulle et mul ei ole mehe esimeste laste vastu mitte kui mingit vimma,väga toredad lapsed,poiss on väga asjalik ja tüdruk samuti.
Asi on lihtsalt põhimõttes.
Maksude kohapealt seda et Tallinnas on teatavasti elu kallim kui võibolla kuskil maal.
Minugi poolest nõudku või 6000.- aga tean et isegi see summa ei rahuldaks tolle naise vajadusi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • E
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43423 lisas E
Vastas E teemas Elatusraha e. alimendid
Väikestele kulub ikka rohkem,sest oled näinud palju maksavad mähkmed,piimasegud jm??

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • E
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43425 lisas E
Vastas E teemas Elatusraha e. alimendid
Ma ei saa aru mida te sõimate siin mind üldsegi,sest omateada esitasin ma küsimuse et kui palju peaks maksma ühe lapse kohta alimente igakuu?
Ja Kadi,kui mul peakski mehega teed lahku minema siis ma olen nii uhke küll et suudan ise oma lapsed üles kasvatada ja nii väiklane ma ka ei oleks,et kui mees toetaks mu lapsi igakuiselt olenematta summast või asjadest mis ta saadab,et ma talle lapsi ei annaks või kohtuda ei lubaks.Vot selline käitumine oleks alatu.Sest lapsed pole selles süüdi et vanemate kooselu ei klappinud ja laste kaudu hakata kättemaksma see on minumeelest haiglane.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43426 lisas .
Vastas . teemas Elatusraha e. alimendid
sa vist ei ole üldse suuteline loetust aru saama. Keegi pole väitnudki, et sinu teenistus on 3000, selle 3000 mõte oli see, et kui vanemad panustavad lastele võrdselt, siis kui isa maksab 1500 ja ema omalt poolt 1500, siis on kokku 3000. Kas sina saad kõik oma laste vajadused kaetud 3000 krooniga kahele lapsele? Ei usu, kui sa leiad et 15000 on liiga vähe elamiseks. Ja Tallinnas on võimalik näiteks toitu osta oluliselt odavamalt, kui maakohtades. Kui sul puudub elust maakohtades igasugune ettekujutus, siis ei tasu selle kohapealt sõna võtta. Aga 6000 kahele lapsele on täiesti mõistlik summa, mingi priiskamisega küll tegu pole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • E
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43430 lisas E
Vastas E teemas Elatusraha e. alimendid
Tänan kõiki vastajaid,sain oma küsimusele vastuse ja rohkemgi veel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.