Elatusraha e. alimendid

  • kadi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 2 nädalat tagasi #43527 lisas kadi
Vastas kadi teemas Elatusraha e. alimendid
to E.
Imelik on see, et väitsid postitusest, et miks sina pead oma lapsed ilma isa abita kasvatama aga kui teed lahku lähevad siis kasvatad ise oma lapsi üksinda ja abi ei küsi...
räägid enda jutule vastu....

kui järgmine kord kirjutad siis küsi ühe lausega, et palju saab 2-le lapsele elatist nõuda läbi kohtu....
ja ongi ok...siis järgmine kord ei sõima ega halvusta sind keegi....
kui ise lolli juttu ei aja ....

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • :)
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 2 nädalat tagasi #43528 lisas :)
Vastas :) teemas Elatusraha e. alimendid
Tere!
Mul üks segane küsimus.
Kui on olnud selline olukord juba Nõukogude Liidu ajast umbes kakskümmend aastat tagasi,et mulle määris mu eks-naine lahutuse ajal pähe võõra lapse ja pidin kakskümmend aastat maksma alimente kuna kohus mõistis mu eks-naise õigeks,et kas on nüüd võimalik seda asja uuesti alustada kohtu teel ja kas on võimalik saada kogu see raha tagasi kui lasta teha isadusteste jne.Eks-naine hiljem tunnistas veel kõigile peale poisi täiskasvanuks saamist,et tegemist on teise mehe lapsega ja see poiss peab ka seda õiget isat oma isaks juba väiksest peale kuna teadis,et tema on ta isa.Mu eks-naine veel abielu jooksul magas selle mehega tihti ja on ka tunnistajaid ning pealesattujaid.Mul võeti üle poole alati palgast alimente makstes maha ja elasin vaesuses ning samal ajal algas mul uus elu uue naisega ja tema kahe lapsega.Hiljem kui meil juba ühine laps sündis,pidin endiselt alimente ju ka edasi maksma ja nii see kõik läks.Nüüd sooviksingi teada,et kas saaks asja edasi kaevata?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 2 nädalat tagasi #43529 lisas .
Vastas . teemas Elatusraha e. alimendid
Kus sa siiani olid, nüüd asi ammu aegunud. Kui sul juba siis olid tunnistajad ja tõendid, siis oleks pidanud kohe edasi kaebama. Nüüd on küll lootusetult hilja. Üleüldse tekitab su kirjutis küsimuse, et oled sa ikka täie mõistusega, maksad 20 aastat elatist ja mitte midagi ette ei võta, kuigi kõik võimalused olemas asi vaidlustada, nagu sa ise kirjutad. Nüüd siis kaebled

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • an
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 11 kuud tagasi #43859 lisas an
Vastas an teemas Elatusraha e. alimendid
mehe uus naine võib selle eksnaise ka kohtusse anda ja nii see raha läheb laste vahel jagama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kerli elsting
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 11 kuud tagasi #43887 lisas kerli elsting
Vastas kerli elsting teemas Elatusraha e. alimendid
ma soovin enda eks lapse isale alimendid peale panna palju see maksma läheb 3kuu pärast tuleb ta välja....aga tema seda last ei tunnista

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kirjutas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 4 kuud tagasi #45647 lisas kirjutas
Vastas kirjutas teemas Elatusraha e. alimendid
täitsa lõpp 15000 krooniga ei ela,mul on kaelas kahed alimendid kuus maksan 6000 krooni,ja kaks töökohta on.ja olen kolmanda lapsega olen üksikisa,sest naine läks soome tööle ja sinna ta jäigi.mis need naised peavad tegema kes üldse raha ei saa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.