kuulujuttude rääkimine tööl

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 10 kuud tagasi #49832 lisas .
ega ma ausalt öldes ei viitsinud jah seda jura eriti lugeda, mõttetu ajaraisk. Poriloopimisega tegeled sina, kui süüdistad mind avalikult milleski, mis on täielik väljamõeldis, kuna sa mind üldse ei tunne ega tea minust midagi. Võibolla olen ma hoopis tumm ja ei saagi üldse rääkida.
Et inimesed omavahel suhtlevad ja midagi räägivad, ja räägivad ka teiste tuttavate eraelust, see on alati nii olnud, ja jääb nii. Sa ei saa oma paranoiade tõttu keelata inimesi suhtlemast, tööjuures või mujal. Mis vahet sellest, kas nad räägivad kontoris laua taga või lähevad lõunavaheajal kohvikusse ja räägivad seal? Kui sa annad põhjust endast rääkimiseks, siis räägitakse nagunii, tõmble ja ähvarda ennast või ribadeks. Ja see, kui sinust räägitakse, ei ole kuidagi seotud ettevõtte maine kahjustamisega ega anna ka kuidagi alust kedagi vallandada. Pigem mõtle sellele, et ela oma elu nii, et inimestel poleks põhjust sind taga rääkida. Ja kui need inimesed tööjuures mingit korda ei riku selle rääkimise tõttu, siis milles probleem? Ei ole üldse tööandja asi, millest inimesed omavahel räägivad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kysija
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 10 kuud tagasi #49833 lisas Kysija
Vastas Kysija teemas kuulujuttude rääkimine tööl
Ühesõnaga valetasid, et usas sellist asja pole sest nagu sa ise ka ütlesid et sa ei lugenud seda, mida siis veel rääkida ...
Rääkigu kohvikus jah kedagi taga, aga mitte tööajast Aga miks inimesed teiste tegevusest üldse huvituvad. Telligu Kroonika ja ei pea majastki välja tulema, sest oma elu neil ju nagunii ei ole kui püüavad teiste elu elada

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 10 kuud tagasi #49836 lisas .
ei ole ka usas sellist asja, et pelgalt kellestki teisest rääkimise eest kedagi lahti lastaks. Miks ma pean mingit soga lugema ja sellele aega raiskama. Ka usa seadused on netis olemas, leia see koht seadusest, mis keelab inimestel omavahelise suhtlemise tööjuures ja too siia välja, siis ma usun.
Vat sina ei saa teistele ette kirjutada, millal ja millest nad tohivad rääkida. Mis see sinusse üldse puutub, millal inimesed omavahel suhtlevad ja mida räägivad. Praegu oled ju sina see, kes püüab oma nina kangesti teiste asjadesse toppida, teiste elu korraldada, neile ette kirjutada, mida tohib ja mida mitte. Sinu tööd segab kangesti kui teised omavahel räägivad või? Selle kohta ütleks, et kui sul seal nii hirmus halb on, siis alati saab minna sinna kus parem on. Aga tõenäoliselt ei ole sul mitte kusagil hea, sest inimesed suhtlevad omavahel igal pool ja kui sa sellesse nii haiglaselt suhtud, siis oled sa ka järgmises kohas kohe inimestel hammaste vahel. Tööandjasse ei puutu töötajate omavahelised jututeemad vähimatki, kui töötegemine selle all ei kannata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kysija
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 10 kuud tagasi #49837 lisas Kysija
Vastas Kysija teemas kuulujuttude rääkimine tööl
Millel sinu jutt tugineb? Minu jutt tugineb konkreetsetel juhtumistel, mida sa keeldud lugemast. Sinu puhul tundub nagu oleks sa silma- ja kõrvaklapid pähe pannud ja röökid, et päike tõuseb Edgari prsest. Sest kedagi sa ei kuula ju. Mul käisid ameeriklased tööjuures vaatamas meie tööd, siis nad olid küll imestunud kui lihtsalt vôid öelda "fuck" või "shit" sest nemad ütlesid et usas saab kinga kui sa lihtsalt peeretad.Selle kohta ju ka seadusi ei ole ometigi saab sellise asja eest kinga. Tegemist kontoritööga mitte mingi ametniku omaga

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 10 kuud tagasi #49838 lisas .
Ameerikas aetakse igasugustel puhkudel vägagi seadustes näpuga järge. Seega too seadus, mis sinu pläma kinnitaks. Su tuttavad ju peaks sind abistama vajaliku leidmisel, kui nad ise sellega kokku on puutunud. Ma ei hakka mingi sulepeast väljaimetud kollase jama lugemisele aega raiskama ja soovitan sul sama teha, et sul igasugu pahna vähem kõrvade vahel oleks. Sind lugedes saab järjest ilmsemaks, et sul on mingi tõsine viga kahe kõrva vahel ja pole ka ime, et sind taga räägitakse. Väga magus suutäis, kuna sa ise väsimatult ka selleks põhjusi annad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kysija
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 10 kuud tagasi #49839 lisas Kysija
Vastas Kysija teemas kuulujuttude rääkimine tööl
Ühesõnaga loobid jälle poriga... Sa ei tea elust usas ikka mitte midagi... Aga noh pole viga küll elu õpetab sind ja teeb omad korrektuurid. Need kes meil tööl käisid olid külalised neid ma lähemalt ei tunne. Nemad lihtsalt olid üllatunud meie töökorralduse üle. Sina troll aga pane edasi et sa kõige targem ja eksimatu oled :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 10 kuud tagasi #49840 lisas .
Milline osaminu jutust oli poriloopimine? elust usas tean ma ilmselt rohkem, kui sina, kuna mu onutütar läks sinna mehele ning elab ja töötab seal juba hulga aastaid. Ja nad pole lihttöölised. Meie ja ameerika töökorralduses, nagu muudeski asjades, on palju erinevusi, mis on ka loomulik, isegi euroopa riikidega on meil palju erinevusi.
Aga sinu väide tööl kellestki rääkimise tõttu lahti laskimise kohta on küll täielik jama. Kuna sa oma möla kinnituseks ühtki seadust välja ei too, (ei saagi tuua, kuna seda pole olemas), siis loen teema lõpetatuks. Ei viitsi enam jahuda mingi tüübi haiglaste nõudmiste üle. Ükski normaalne inimene ei tuleks selle pealegi, et hakata nõudma omale õigust teistele ette kirjutada, millal ja millest nood rääkida tohivad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kysija
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 10 kuud tagasi #49841 lisas Kysija
Vastas Kysija teemas kuulujuttude rääkimine tööl
Vaata lihtsalt seda videot. Siis sa saad teada
et loll oled :)Konkreetne töökoht kus on gossip free zone.

Sina ela aga oma mullis edasi :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • m
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 10 kuud tagasi #49842 lisas m
Aga miks siin foorumis peaks meie pead murdma miks Ameerikas nii on? Küsimus oli kas Eestis on selline seadus - ei ole. Laimu levitaja süüakse enamuses kohtades lihtsalt välja ja edaspidi hoiab oma mokad maas. Kui aga kogu energia töö ajast kulub klatšile, siis võib ta töörežiimi rikkumise eest vallanda küll.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.