KERGEMALE TÖÖLE ÜLEVIIMINE!

  • KRISSU
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 3 nädalat tagasi #18124 lisas KRISSU
TERE.OLEN RASE JA SAIN ARSTILT PABERI KERGEMALE TÖÖLE ÜLEVIIMISEKS,KÄISIN JURISTI JUURES JA ESITASIN PABERI TÖÖANDJALE JA EDASI PEAKS VIST NII TOIMIMA ,ET JUHATAJA ESITAB PABERI PERSONALIJUHILE JA TÖÖANDJA LÄHEB SELLEGA TÖÖINSPEKTSIOONI JA KUI EI OLE KERGEMAT TÖÖD PAKKUDA SAAN KOJU ISTUMA?JA SAAN VIST PÕHIPALKA EDASI?TEAN,ET MEIE FIRMAS ON PALJUD SELLIST VARIANTI KASUTANUD,KUNA POLE KERGEMAT TÖÖD PAKKUDA!NÜÜD SOOVIKS TEADA ,ET KUI MU JUTT VASTAB TÕELE,SIIS KAS JUHATAJAL ON ÕIGUS IKKAGI MIND TÖÖLE JÄTTA KUI MUL ON JURISTILT PABER OLEMAS!JA JUHATAJA SOOVIB MIND TÖÖLE JÄTTA SELLEPÄRAST,ET SELGELT ON NAD VIHASED,ET MA RASEDAKS JÄIN,TEATE KALLID INIMESED ON OLEMAS INIMESI KES TÕESTI ON VIHASED,ET MA LAPSE SAAN!KAHJU ,TÕESTI KAHJU!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 3 nädalat tagasi #18127 lisas ann
Vastas ann teemas KERGEMALE TÖÖLE ÜLEVIIMINE!
ära tee vanatüdrukutest välja!
Sina oled ju beebi ootel, tunne sellest rõõmu.
Kui tööandja ei aksepteeri juristi kirja on ka sinul alati õigus tööinspektsiooni pöörduda, hullem stsenaarium on see et jääd neid kadeduse usse kuulama ja kaotad oma beebi ja veel eriti hull kui on esimesega tegu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • MA
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 2 nädalat tagasi #18139 lisas MA
Mulle tundub,et oled ise terve maailma peale vihane.Nagu ma juba eelnevalt ütlesin,mõtle positiivselt ning siis leiate koos asjale positiivse lahenduse.Tänapäeval tundub rasedus olema nagu nakkushaigus,mida kõik peavad kartma.Võtke asja rahulikult,sest on ju kasulik natuke liigutada ka,sünnitus seda kergem.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • krissu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 2 nädalat tagasi #18141 lisas krissu
Vastas krissu teemas KERGEMALE TÖÖLE ÜLEVIIMINE!
kle ma!liigutada ma soovin küll aga mitte tõsta piima ja liha ja muid kaste!ja ma pole maailma peale vihane!olen maailma õnnelikum!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 2 nädalat tagasi #18144 lisas Maie
Vastas Maie teemas KERGEMALE TÖÖLE ÜLEVIIMINE!
Kulla Krissu!
Tore, et oled rase ja palju õnne. Edasi ära kurjusta, vastupidi parem rõõmusta ja suhtu ka ise asjasse rahulikult. Olen ise kokkupuutunud olukorraga, kus `värskelt` arsti paberi saanud töötaja tuleb töö juurde ja nõuab - mis sul sest on, kirjuta aga peale, et pole kergemat tööd pakkuda... võin ju 4 tundi päevas tööl käia, aga sina maksad mulle ikka täis päeva eest...j.n.e. Tööandja ei saa ise ainuisikuliselt otsustada, kas on kergemat tööd anda - see tuleb kooskõlastada ikka Tööinspektsioonis. Kui ikka ise ka normaalselt tööandjaga suhelda, mitte kohe nõudma hakata, siis saab ka asjad rahulikult korda aetud. Sinu tekstist tundub küll, et mina olen nüüd kuninganna ja kamandan olukorda. Usun, et su tööandja valib õige varjandi ja teeb kõik selleks, et saaksid koju istuma jääda. Mina teeksin küll seda, sest iial ei saa ju kindel olla, kas oled järgmine päev tervise juures tööle tulemiseks. Seda enam, et sinu tekstist loen välja just sinu soovi koju jääda. Ise kui naine ja ema töötaksin küll niipalju veel, kui võimalik, kuna kodus saad ju istuda küll ja küll.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • krissu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 2 nädalat tagasi #18193 lisas krissu
Vastas krissu teemas KERGEMALE TÖÖLE ÜLEVIIMINE!
Täna õnnitluste eest!Ei kurjusta olen RÕÕMUS!Kulla Maie!Oled kokkupuutunud olukorraga,kus värskelt saanud ,tuleb arsti tõendiga-kule millal siis Sinu arust selle tooma peab ,kui mitte siis kui ma selle olen kätte saanud ,kas siis kui olen ära sünnitanud,kuula nüüd ennast ka väheke?!Ja kui mu töö on ikka põhiliselt -piima-vorsti -ja muude kastide tõstmine või hommikust saati kassas õhtu kella 21:00!Nagu me teame on istumine ka rasedusele vägagi kahjulik...!Ja ka töö väliselt suudab inimene ennast liigutada,et sünnituseks piisavalt vormis olla!piisa vastus sinu nõmedatele argumentidele!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • noor naine
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18213 lisas noor naine
Vastas noor naine teemas KERGEMALE TÖÖLE ÜLEVIIMINE!
Maie, ärge palun jälle kord solvuge nagu see seni on juhtunud. Lugedes Teie kommentaare just rasedatele naistele, jääb koitma, et ajate kiusu? Milles asi, et toote algul endaga paralleele, võrdlete ja argumenteerite pinnapealselt esitatud teemadel, kus on tegelikult raske midagi üheselt öelda. Nimetate artikli esitajat "kuningannaks" jne. See võib olla tundlikule inimesele väga solvav. See on ju kõigest Teie subjektiivne arvamus. Ja tõesti on Teie poolsed vastulaused rasedatele irooniseerivad. Mujal artiklites, kus osalete, ei ole seda täheldanud. Olen vaid märganud, et teete siin-seal juriidiliselt ebakorrektseid apsakaid. Olete pädev nõuandja seaduses? Kui juhtubki, et Teie kirjutatud vastus jääb viimaseks, siis tugineb vähem kursis olev inimene neile ütlustele või siiski pigem ei pruugi ta mujalt enam otsida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18218 lisas Maie
Vastas Maie teemas KERGEMALE TÖÖLE ÜLEVIIMINE!
Te võiksite veel kord iseenda, Katrini ja Krissu tekstid läbi lugeda, siis ehk jõuab Teile ka kohale, miks mu vastulaused Teile ironiseerivad on.
Ma ei käi siin foorumis aega viitmas, vaid ametialaselt püüan kursis olla, milliste probleemidega võib kokkupuuteid tulla. Mis puutub minu apsakatesse, siis inimene õpib kogu elu ja hea on tõdeda, kui teadjamad juhivad sellele tähelepanu. Usun, et paljud ametikaaslased nõustuvad minuga, et tänu siin tehtud apsakatele jäävad ka omal tegemata suured apsakad. Olen samuti kindel, et kui keegi teebki vigu, siis neid vigu ei jäeta tähelepanuta.
Edu Teile oma targutusteks ja püüdke vahelduseks ka midagi asjalikku kirjutada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • MA
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18220 lisas MA
Pr.Maie,ärge võtke neid targutusi südamesse!Olen samal seisukohal,et loen palk.ee vastuseid rohkem kogemuste saamise eesmärgil.Teatud inimesed lähevad isiklikuks,sellest on kahju.Soovitan külastada rohkem portaali finance.ee.Edu raamatupidajatele!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • noor naine
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18227 lisas noor naine
Vastas noor naine teemas KERGEMALE TÖÖLE ÜLEVIIMINE!
Maie:
Olen asja vääriti mõistnud, et see paik pidavat olema küsimuse esitaja jaoks? Kui keegi esitabki näiliselt enesekeskse küsimuse, siis ootab ta kriitika asemel vastust. Küsijale suu pihta ei lööda. Jätke emotsioonid mängust välja. Kui on seadus, mis küsimuse püstitaja kasuks on paika pandud, siis miks mitte teda nõustada? Kui inimesed ei ole pädevad seadustes, siis ei saa nad tunda hüvesid, mis neile õigusega on loodud ja riik seda meelde ei tuleta. No vot ei süvene iga inimene Riigi Teatajatesse jne. Selleks on näiteks palk.ee.
Meeldib endaga paralleele tuua? Eks suhtuge siis asjasse selliselt, et oma lähedastele annaksite just nimelt nõu sellisest aspektist, mis talle rohkem kasulik ja hea. Paha on lugeda, et kohe püütakse maha teha, paralleele tõmmata, leitakse inimesed halvad olevad jne. Ei pruugi olla. Paljud inimesed lihtsalt ei ole sündinud hea andega sõnade rittasäädmisel, mistõttu eneseväljendus kukub lihtsalt halvasti või kaksipidi tõlgendatavalt välja. Ja Teie kui vanem ja kogenum peaks olema selliste suhtes tolerantsem, sest tulevad need noored nõu küsima eelkõige heas usus. Aeg pidavat inimesi sallivamaks muutma? Ja siis tekib imestus, millest vallanduvad pikad foorumid, mis ei olegi enam nii väga teemakohased? On ju elementaarne, et kui esitatakse küsimus ja kui sellele tuleb tilk tõrva, iseloomustus ja paari loetud rea põhjal ülevaade inimese kohta, siis tekib soov vastulause esitada. Maie, leidsite ka endale võrdseid vastaseid, kellega siin vaielda?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.