Tunnipalgaga kuidas puhkust arvestatakse?

  • Urve
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 2 nädalat tagasi #20641 lisas Urve
See on tööandjal jama jutt. Puhkusraha maksmise aluseks küll tööl olemise aeg ei ole, ikka puhkuspäevade arv korrutatud keskmise päeva palgaga

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Triin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 2 nädalat tagasi #20642 lisas Triin
Jah seda küll. Ei nad arvutavad selle õieti vist, ma sain kokku 944 krooni ja puhkuse pikkus 22 juuni-2 august. Lugesin et kollektiivpuhkuse (osalise puhkuserahaga) võivad nad ka puhkust anda. aga siis peavad hüvitama siiski 60 % ulatuses. Samas ma ei tahaks oma töökohta kaotada, kardan et neile vastuvaidlemine selle just tooks, mida peaksin tegema?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • triin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 2 nädalat tagasi #20643 lisas triin
selles mõttes õieti, et nad arvestasid küll nii, nagu sa urve ütlesid, et puhkuse päevad korrutada päevatasu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Urve
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 2 nädalat tagasi #20646 lisas Urve
Ma loen kalendrist välja, et puhkust on sul 40 kalendripäeva. Mitte ei saa aru, kuidas 40 korrutatult päevapalgaga annab kätte 944 krooni. Mismoodi see võimalik on? Ja kui nad arvestasid õigesti nagu sa ütled, kuhu nad siis selle arvestatud raha panid kui sulle ainult 944 kronu anti?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • triin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 nädal tagasi #20670 lisas triin
nu selles mõttes arvestasid õieti, et nad arvestasid mulle puhkuse raha 9 päeva eest 944 krooni ehk siis selle aja eest, mis ma tööl olen olnud, kuigi jah tegelikult oleksid pidanud nad arvestama 12 päeva eest. Aga kas ma saaks üldse midagi teha? midagi nõuda ilma et ma omatöökoha kaotaksin?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • pikutaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 nädal tagasi #20679 lisas pikutaja
jah, tööl oldud aja eest on sul ÕIGUS saada 9 päeva puhkust. aga vajadusel (kollektiivpuhkus, kokkulepe tööandjaga) võid saada puhkust rohkem ka. ja tasu pead saama KÕIGI puhkusel oldud päevade eest, olgu neid või 30.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • triin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 nädal tagasi #20718 lisas triin
selge....nu meil on kollektiivne puhkus, aga meile keegi lisapäevade eest küll ei maksa ja tööd ei saaks ka teha, kontor kinni hetkel.
aga midagi küsida vist ei annaks ka, siis ei oleks vist töökohta ka enam:(

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Triin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 5 päeva tagasi #20725 lisas Triin
aitäh kõigile kes leidsid aega vastata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.