palgast kinni pidamine

  • Tsura
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24256 lisas Tsura
Vastas Tsura teemas palgast kinni pidamine
Kiiremas korras vasta töötajale kirjalikult, et tema poolt soovitud kuupäeval ei ole võimalik töölepingut lõpetada ning tööandja aktsepteerib kuuajalist etteteatamist. Samuti lisa, et juhul, kui töötaja lahkub enne etteteatamistähtaja möödumist omavoliliselt töölt, rakendab tööandja sanktsioone vastavalt TLS § 84 lg2 toodule. Kui töötaja midagi ei vasta ja ikkagi lahkub töölt, siis sina lõpetad töölepingu mitte töötaja poolt soovitud kuupäeval, vaid kuu möödumisel. Samal päeval kannad üle ka lõppearve. Kui töötaja ei anna oma kirjalikk nõusolekut lõpparvest hüvitise kinnipidamiseks, siis esitad nõude läbi töövaidluskomisjoni. Minu poolt korduvalt läbi proovitud - kõik toimib.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • no
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24264 lisas no
Vastas no teemas palgast kinni pidamine
Samas on võimalik lõpetada tööleping ka päevapealt poolte kokkuleppel. Kui ülemus on olnud nõus töötaja vabastama enne 1 kuud, siis miks raamatupidaja sellepärast muretseb?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24265 lisas mari
Vastas mari teemas palgast kinni pidamine
No ei ole järelikult poolte kokkulepet.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24266 lisas Ma
Vastas Ma teemas palgast kinni pidamine
See tundub olema lapsik jonniajamine ja muud midagi: leppige kokku, tehke käskkiri, lõpparve, tööraamat ja soovige head reisi..Milleks kõik see jama. .

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura to Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24269 lisas Tsura to Ma
Vastas Tsura to Ma teemas palgast kinni pidamine
TÖÖLEPING on kahepoolne kokkulepe. Kui Sinu tööandja leiab, et ta Su teeneid homsest päevast ei vaja ning väidab, et etteteatamisaja eest hüvitust ei maksa, väites et see on lapsik jonniajamine... Mis Sa siis asjast arvad. Miks on nii, et tööandja peab täpselt kõiki TLS nõudmisi täitma, aga töötaja ebaseaduslikule käitumisele võib läbi sõrmede vaadata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • inx
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24270 lisas inx
Vastas inx teemas palgast kinni pidamine
Aga äkki töötaja ei tea, et peab kuu aega ette teatama?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24279 lisas Ma
Vastas Ma teemas palgast kinni pidamine
Ei jälgi need tööandjad ühtigi nii väga neid seadusi ja tähtaegu. Personalitöötajana tuleb tihti selgitada ja hoogu maha võtta tööandjal, kes tahab kõik teha kohe päeva pealt. Rõhutan veelkord-kõigis küsimustes saab inimlikult kokku leppida ja soovitavalt ikka töötaja kasuks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • veroonika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 11 kuud tagasi #24280 lisas veroonika
Vastas veroonika teemas palgast kinni pidamine
Ei näe ka mingit põhjust töötaja kinni hoidmiseks. Lõpuks ei taha sellise tööandja juurde keegi töölegi tulla. Ja nagu keegi siin eespool ka mainis, kas töötaja üldse teadis seda, et peab oma lahkumisavalduse kuu aega ennem esitama? Mind hoidis ka tööandja täpselt kuu aega kinni, aga näe lõpurahad on siiani maksmata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.