õppepraktika leping ja puhkusekohustus

  • liisbet
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24418 lisas liisbet
Meil on Kutsekooli, õilase ja tööandja vahel kolmepoolne õppepraktika leping, mis ei kohusta isegi töötasu maksma. Kas selle lepingu järgi tuleb ka arvestada puhkust. Nüüd praktikaleping lõppeb ja ma ei tea kas pean arvestama talle puhkusejäägi või mitte ning kas pean väljastama tööraamatu. Meie maksime talle palka.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24421 lisas Tsura
Mille alusel palka maksite? Lihtsalt käskkirja?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Teps
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24422 lisas Teps
Mind huvitab ka see praktikandi värk, sest meile tuleb ka kaheks kuuks praktikale kutsekooli õpilane. Kas peab tegema töölepingu ka, kui palka maksame?Kuidas on Haigekassa kindlustusega.Tegemist on tööstusettevõttega,kui peaks midagi juhtuma,kes vastutab?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • liisbet
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24423 lisas liisbet
Lihtsalt tükitöölehtede järgi. Ei mingit käskkirja ega midagi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24424 lisas molly
meie sõlmime alati praktikal oleku ajaks töölepingu ja maksame palka, samuti tuleb ka ka haigekassasse teatada.kõik kellega on tööleping kauemaks kui 1 kuu tuleb haigekassas arvele võtta

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • liisbet
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24425 lisas liisbet
Me võtsime ka haigekassas arvele, aga mis ma siis teen nüüd??? Kas väljastan tööraamatu ja maksan puhkusejäägi????

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • liisbet
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24426 lisas liisbet
Me võtsime ka haigekassas arvele, aga mis ma siis teen nüüd??? Kas väljastan tööraamatu ja maksan puhkusejäägi????

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kät
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24427 lisas kät
Ja siit loo moraal, kui võtate praktikandi, siis ärge talle makske.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24428 lisas Ma
Maksta võib ikka kui on tubli inimene, kuid on ka muid võimalusi, kui et töölepinguga.Teisest küljest oleks jälle lapsel hea saada esimene tööraamat ja ka sissekanne. Ühesõnaga- kui võtad tööle töölepinguga, siis ikka kõik nagu tavaliselt-hakkab jooksma puhkusekomp., mille ta saab kätte töölepingu lõpetamisel, samuti haigekassasse teatamine, samuti lahkumisel ka. Kasutage töövõtulepingut, sest alla kolme kuu ei teata haigekassasse.Samuti võtta avaldus sel juhul tulumaksuvabastuse rakendamiseks. Reeglina nad ei oma teist töökohta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #24430 lisas Maie
Kutsekooli õpilased on minu meelest kooli järgi haigekassas arvel,kas ikka peab haigekassasse teatama? Tööraamatul ilmselt mõte puudub,sest kui üldse on vaja tööstaazi arvestada,siis läheb see kirja Kutsekooli tunnistuse järgi.Meie praktika - tulles noortele vastu, vormistame töölepingu ja maksame palka + puhkusekompensatsioon.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.