Kas on rasedus või ei?

  • noor naine
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 2 nädalat tagasi #18192 lisas noor naine
Vastas noor naine teemas Kas on rasedus või ei?
... või siis need, kes peavad töötama päevad läbi sundasendis, kes peavad töötama öösiti, kes peavad töötama püstijala peal, kes peavad pidevalt arvutiekraani taga tööd tegema, kelle töö on raske füüsiliselt või tegemist emotsionaalselt pingelise tööga, jne. Need tegurid võimaldavad üleviimist kergemale tööle. Nimetatud tegurid muuhulgas suurendavad enneaegse sünni riski. Arst hindab töötingimuste riski ning vastavalt siis otsustab, kas on vaja viia kergemale tööle. Kui on normaalne normaaltundidega tööpäev töökohas, kus konti ei murra ja töötingimused rasedusele kahjuks ei tule, ei saa nõuda ka kergemale tööle üleviimist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • katrin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 2 nädalat tagasi #18194 lisas katrin
Vastas katrin teemas Kas on rasedus või ei?
Einar!Kuna siin nii suur arutelu juba toimub,äkki siis informeerid meid ka ?Ons siis rase või mitte?Ja ausalt palun!JA NOOR NAINE PANEB ÕIGET TEKSTI NAGU ALATI!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Meesterahvas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18221 lisas Meesterahvas
Vastas Meesterahvas teemas Kas on rasedus või ei?
Lahedat teksti tuleb siit foorumist. Vastuseks NOORELE NAISELE ja tema mõttekaaslastele – kui sinu tööandja on filantroop ja suure kasumiga ettevõte, siis on sul lihtsalt vedanud, aga äriettevõtted ei ole iseenesest heategevusorganisatsioonid, võiks öelda, et tegelikult hoopis vastupidi. Rasedad tekitavad ikka firmadele teatud komplikatsioone ja sellepärast ongi need olukorrad reguleeritud seadustega. Kui seaduse järgi tõestab rasedust arsti tõend, siis see nii ka on. Kõik ju teavad seda ütlust, et tõesta, et sa kaamel oled/ei ole. Ma võiks ju ka öelda, et ma olen suur geenius, andke rohkem palka või füüsilist tööd ma enam ei tee. Kui mul selle kohta tunnistust ei ole, siis ega vesipea ei ole veel kohe geniaalsuse tunnus, eks? Nii et sellele probleemile on lahendus ju täiesti olemas: arstitõend. Vastasel korral võib oletada, et antud tütarlapsel võivad ka hoopis kõhukrambid olla (palun vabandust). Lisaks veel üks märkus: tihti peale on „noortel rasedatel“ ka oma raskejalgsuse algperioodil huvitav komme: töökohal ollakse nii „rase kui olla võib“, väljaspool tööaega käiakse aga lärmakatel pidudel suitsu sees alkoholi tarbimas. See jutt ei puuduta muidugi absoluutselt kõiki rasedaid, aga sellest Einari alluvast võiks midagi taolist ette kujutada küll.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • noor naine
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18225 lisas noor naine
Vastas noor naine teemas Kas on rasedus või ei?
Meesterahvad on kõige pädevamad kirjtuama naistest ja eriti just rasedusest, sest nad kogevad seda omal nahal kogu aeg :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • noor naine
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18226 lisas noor naine
Vastas noor naine teemas Kas on rasedus või ei?
Rasedad tekitavad komplikatsioone? Muuda suhtumist. Midagi pole parata, et naised elu edasi viivad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Meesterahvas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18228 lisas Meesterahvas
Vastas Meesterahvas teemas Kas on rasedus või ei?
To noor naine: ega minu suhtumine ei olegi naiste/rasedate-vaenulik, ainult et iga inimese suuline ütlus pole veel fakt või raudne argument. 1-kuu rasedus pole ka veel kahjuks 100%-garantiiga. Kui sa Einari juttu hoolega loed, siis näed, et ega ta ei tahagi rasedat(?) ära venitada, aga kust tema peab teadma, et see ikka päriselt ka nii on (vaatab hommikuti kas oksendab või mitte? :)). Rasedus on minu arvates tänapäevases inimühidkonnas veel viimane tõeline püha asi, aga esimese kuu pealt kedagi „pühaks lehmaks“ (vabandust väljendi pärast) teha on äärmiselt ennatlik. Noor naine kas sa oled mürki pritsiv Skorpion (tähtkujult)?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • MA
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18229 lisas MA
Vastas MA teemas Kas on rasedus või ei?
Mind samuti häirivad noore naise kommid.Tahaksin rohkem sisulisi komment.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • noor naine
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18230 lisas noor naine
Vastas noor naine teemas Kas on rasedus või ei?
Kui loete "kergemale tööle üleviimine" teema alt minu vastust Maiele, siis saate aru miks ma "skorpioniks" muutusin. Tekkis soov toetav sõna öelda nende osas, kes ise sootuks sõna sekka ei saa öelda, kui neist siin nende teadmata arutatakse. No lugege neid tekste - need ei ole ju vabad isiklikest emotsioonidest, hinnangutest jms. Milleks see kõik? Samuti ka see, kui keegi nõu küsib, siis kas vastake või jätke vastamata, miks neid solvata ja pikemalt arvustama hakata? Kui tundub tobe, milleks siis üldse vaeva näha? Mis komme see Eestlastel on, et kõik karjas ühe kallal alati materdavad?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • noor naine
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18231 lisas noor naine
Vastas noor naine teemas Kas on rasedus või ei?
Einari tsitaat: "Sooviksin kõigi naiste kommentaare, kahtlustan et meie firmal on tegemist osava simulandiga".
Palun väga! Keda see huvitab, kas on simulant? Tekst on täis hinnanguid ja solvavaid argumente. Mida see naine huvitav ise arvaks, kui sellest teadlik oleks? Küsimuse pidanuks püstitama nõustajatest ja seadusest lähtuvalt. Seadus on võrdne nii manipuleerijale kui mittemanipuleerijale.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kriss
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18232 lisas Kriss
Vastas Kriss teemas Kas on rasedus või ei?
Mina ole ka noor naine ja mind küll meeste mure vihaseks ei aja. Milleks see noor naine nii kuri on? Einari murest ma saan tõesti aru. Minu soovitus oleks ikkagi paluda sellel naisterahval tuua vastavasisuline tõend ja alles siis talle soodustusi/eelistusi sättima. Sinul, kui tööandjal Einar on õigus seda siiski nõuda. Ole tubli.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.