Kas on rasedus või ei?

  • Anu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 11 kuud tagasi #18303 lisas Anu
Vastas Anu teemas Kas on rasedus või ei?
Tere Krissu.
Mis raseduskaardist jutt on? Olen teist kuud rase ja mulle küll ei ole mingit kaarti antud. Arstil on küll jah see raseduskaart, kuhu kõik kirja pandakse.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Einar
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 11 kuud tagasi #18334 lisas Einar
Vastas Einar teemas Kas on rasedus või ei?
Tere jälle
Nüüdseks on siis kõik selgunud, ANTUD TÖÖTAJA KELLEST SIIN PIKALT JUTTU OLI EI OLE RASE ega ole ka olnud rase. Tema lihtsalt arvas et järsku on, kuna tegi...
Mida edasi teha sellise töötajaga? Seda hakkan nüüd tema edaspidise töö põhjal otsustama, kuid tema ettekujutusi ma enam ei usu. Oleme kõik kaastöötajatega tema usaldamise kaotanud, väga raske on temal ka nüüd edasi töötada sest ta on petnud tervet kollektiivi.
Arvan et paljud firmad on kokkupuutunud selliste lohedega kes on päris tihti rasedad või kes käivad iga aasta vanaema matustel jne. Meil sellist juhust eelnevalt olnud ei ole kuid eks see ole õppetunniks nii mõnelegi.
Kahju et meil temaga nii läks, uskusime ja tõest usaldasime teda kuid eks ta püüdis alguses tubli töötaja olla oli ju katseaeg kuid nüüd on kindlustunne, suvi ja kes teab mis mõtted tal veel on...
Tänan siiralt kõiki vastajaid, andsite mulle kõik asjakohast infot - iseasi muidugi kes kuidas...
Pöördusin esimest korda siia foorumisse, arvan et seda võiksid paljud tööandjad ja ka töötajad teha - probleeme on ju seinast seina ja siit nõu saada on nii mõnelegi kasulik, alati ei saa kõiki asju otsustada uisa-päisa.
Tore on kuulata teiste arvamusi ja kommentaare ja siis vastu võtta üks ja kindel otsus.
Tänan
Einar

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Meesterahvas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 11 kuud tagasi #18340 lisas Meesterahvas
Vastas Meesterahvas teemas Kas on rasedus või ei?
No vot Einar! Õigesti tegid, et nõu küsisid, igasuguseid olukordi tuleb ette.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Siiri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 11 kuud tagasi #18351 lisas Siiri
Vastas Siiri teemas Kas on rasedus või ei?
Nagu järjejutt kohe...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • auka
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 11 kuud tagasi #18360 lisas auka
Vastas auka teemas Kas on rasedus või ei?
mulle see järjejutt meeldib!!!
olukorrad elust enesest ja ausalt õeldes sain isegi veitsa tarkust juurde.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • noor naine
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 11 kuud tagasi #18361 lisas noor naine
Vastas noor naine teemas Kas on rasedus või ei?
See lugu näib kangesti fabritseeritud olevat.
Miks? Ka kõige alatum simulant, teades, et on eelnevaltki kollektiivi alt vedanud, ei tee naljalt niisugust lüket, et end rasedaks mängib. Selles osas valetamine näiks liialt ilmne.
Ei tea, kas see lugu purustab oma pikkuselt palk.ee rekordeid? :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • to: tobe noor naine, arvatavasti blondiin.................
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 11 kuud tagasi #18435 lisas to: tobe noor naine, arvatavasti blondiin.................
Vastas to: tobe noor naine, arvatavasti blondiin................. teemas Kas on rasedus või ei?
tere noor naine.
selle sinu vastuse põhjal võib järeldada et oled täielik naiivitar. elus tuleb igasugu juhtumeid ette, issanda loomaaed on.. tead isegi milline, või ei tea sa sedagi????
õpi elu tundma ja jõua kunagi ka nii kaugele kuhu on see tööandja jõudnud, vaataks siis kuidas sul minema hakkaks sellise suhtumise juures. olen ise kokku puutunud töötajate valedega, olen neid kontrollinud ja kes on valetamisega vahele jäänud siis seda nad vähemalt ei julge rohkem teha. saavad kinga. se ei ole ühelegi tööandjale kerge kui töötaja petab teda, usaldus ju kaob nii et järgmine kord ei tea seda inimest üldse siis uskuda.
on palju selliseid kes mingi hetk tööst väsivad, kas hakkavad jooma ja siis võtavad haiguslehe nagu oleksid haiged kuigi põevad pohmakat kuid kui tööandja arvestab sellega et tal on töötaja olemas siis nii suhtuda pole mõtet, milleks hoida siis sellist? see on vaid üks näide, sulle võiks neid näiteid ju ka rohkem tuua aga iseasi kas sa jälle mõttele pihta saad, tundub et oled küll väga LOLL. õnneks ei arva ma ka üksi seda, tundub et ka teised arvavad sinust siin nii. ära kommenteeri siin rohkem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • noor naine
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 11 kuud tagasi #18437 lisas noor naine
Vastas noor naine teemas Kas on rasedus või ei?
eks ma tõmban siis brüneti pea blondiks. Tark inimene vaevalt kedagi teist lolliks sõimab, teades, kui suhteline see on. Et n.ö tark inimene kindlasti just blondiine lolliks peab, on juba omaette klass.
Et ise nii rõvedas seltskonnas liigud, on sinu probleem. Totu, kel vaatamata n.ö suurele elutarkusele läbinägelikkuse meel alaarenenud on! Kui seltskonnas on nii läbinähtav simulant, jama kokkukeeraja, siis paras kinga anda, mitte netis halada. Kah vist blondiin.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Meesterahvas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 10 kuud tagasi #18438 lisas Meesterahvas
Vastas Meesterahvas teemas Kas on rasedus või ei?
Lihtsalt huvi pärast tsekkasin, et siia jälle kommentaare lisandunud, ja mida näen - jälle väljutud teema piirest ja kommentaatorid sõimavad üksteist. Selle kohta on teada ju see paja ja katla asi!
Ise ütleksin konkreetse teema kohta, et nagu ei naljatata surmaga, ei ole sobilik naljatada/välja pressida ka rasedusega, vaat kui lõpuks juhtubki midagi halba ... Tea, mis Einar nüüd siis selle naisega ette võttis, kui ta nii krooniline valetaja oli, andnuks mina küll kinga. Julm, aga töö tegemine pole pulli tegemine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • tirts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 10 kuud tagasi #18447 lisas tirts
Vastas tirts teemas Kas on rasedus või ei?
Kas lihtsam, ei oleks yhendust võtta nn väidetavalt raseda naise arstiga. Ja küsida kas on või ei. Ma arvan, et see ei ole just kuritegu. kuigi alati ei tohi infot välja jagada, tulevad arstid ikka vastu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.