Kas on rasedus või ei?

  • noor naine
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18233 lisas noor naine
Vastas noor naine teemas Kas on rasedus või ei?
Kahju, et keegi minu ivale pihta ei saa. See, mida ma räägin, on - ärge sildistage mitte kedagi. Ümberringi pidev halvustamine. Saate aru, et kui kellegi kohta halvasti ütlete või halvasti vastate, siis polegi oodata teemakohaseid sõnavõtte, vaid eneseõigustamist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • MA
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18234 lisas MA
Vastas MA teemas Kas on rasedus või ei?
Noorel naisel soovitan tööandjana-hakka tööle!Jõudu!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • katrin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18235 lisas katrin
Vastas katrin teemas Kas on rasedus või ei?
Emotsioonid ikka mängus!Rasedad siin tõesti nõu ei saa ,pigem halvutavat suhtumist!!Mega haledad olete kõik peale "noore naise"tava töölist ei austa teist keegi,eriti rasedat!HÄBI!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maili
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18236 lisas Maili
Vastas Maili teemas Kas on rasedus või ei?
Jestas! See pole enam arutelu vaid naiste käts! halb ja häbi on lugeda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Meesterahvas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18237 lisas Meesterahvas
Vastas Meesterahvas teemas Kas on rasedus või ei?
Selge see, et antud arutelu on väljunud oma konkreetse teema piiridest. Praegu arutatakse siin juba selle üle kas rasedad on üldse inimesed, aga see ei olnud ju Einari point. Asi on ju ikka selles, et kas 1st kuud rase naine, peab ilma arstitõendit esitamata, saama kergemat tööd. Kui firmal ei olegi kergemat tööd, siis teatavasti lastakse rase hoopis tööinspektsiooni soovitusel koju. Aga ilma arstipaberita naerab ju tööinspektisoon sellise firmajuhi (ja ka raseda) lihtsalt välja. Minu teada teavad kõik vähegi haritumad naised, et 1ne raseduskuu ei ole veel nö 100% mats, sest võib ka ilma rasket tööd tegemata igasugu halbu variante juhtuda. Kas pole? Lõpetuseks: mis hetkest üdse algab „rasedus“? Kas kohe järgmisel hommikul kui oled öösel meesterahvaga maganud? Siis võiks ju "potensiaalseid rasedaid" olla oi-oi kui palju :). Ikka arstitõend on see kindel asi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • noor naine
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18238 lisas noor naine
Vastas noor naine teemas Kas on rasedus või ei?
Lugupidamine Meesterahvale. Teema ammendatud

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ii
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 2 päeva tagasi #18268 lisas ii
Vastas ii teemas Kas on rasedus või ei?
teema ei ole ammendatud, kirjutage veel- nii põnev teema

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ema
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 18 tundi tagasi #18283 lisas ema
Vastas ema teemas Kas on rasedus või ei?
Naine võib oma raseduse avastada üsna varakult, samuti on tänapäeval olemas ultraheliaparaadid, mis näitavad rasedust juba suhteliselt varajases staadiumis. Kui naine tunneb tõesti muret oma raseduse pärast, läheb ta arsti juurde, räägib sellele oma tervislikust seisukorrast ja vajadusel kirjutab arst ka tõendi kergemale tööle üleviimiseks. Ma ei saa aru, miks noor naine on nii kuri ja kurdab, et keegi ei saa tema jutu mõttele pihta - kas Sina, noor naine, said aru, mida Einar küsis?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kati
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 11 kuud tagasi #18295 lisas kati
Vastas kati teemas Kas on rasedus või ei?
Tere kõigile arutlejatele. Lugesin ja naersin siin kõvasti.
Olen ise ka viiendat kuud rase. Aga kergemale tööle ma pole küll palunud ennast viia. Pean küll enamvähem päev otsa arvuti taga istuma ja kui kaup kontorisse tuuakse, siis kaste lahti pakkima, et enda klientide kaup kokku komplekteerida. Natuke füüsilist tööd ikka ka... Loomulikult ei hakkaks ma ennast kastide tõstmisega rebestama... aga ma ei leia ka, et mul oleks vaja otseselt kergemat tööd. Ja seda kõikidel rasedatel polegi ju vaja. Kui on rasedal tervisega probleemid, siis teeb arst vastava tõendi, et on vaja viia kergemale tööle. Kas see esimest kuud lapseootel naisterahvale on siis arst öelnud, et ta peab kergema töö saama? On tal tervisega mingid probleemid või töö väga raske?
Teiseks, rasedust saab jah määrata juba päris alguses. Mina isiklikult sain rasedustesti järgi teada umbes kolmandal nädalal, et olen rase. Neljandal nädalal läksin ühes erakliinikus ultrahelisse, kus nägin oma silmaga, et tõesti, emakas oli juba koht, kus loode kasvama hakkab ja väike valge täpike mis tuksus. See olevat olnud süda, mis juba töötas.
Aga ega ma lapse ootamisest siis kohe kuulutama ei hakanud. Ootasin ikka kolmanda kuu keskpaigani, ennem kui tööl üldse ülemusele ütlesin. Ja just sel samal põhjusel, et nii mõnedki rasedused katkevad alguses ära.

Ma ei leia, et ma raseduse tõttu mingit erikohtlemist peaksin saama. Hommikuti on küll siiamaani paha olla ja oksendan, aga töötamist see otseselt ei sega. Kui see töötaja on ühe korra juba arsti külastanud, siis ma ei tahaks uskuda, et arst ütles talle, et ma ei tea, kas sa oled rase või ei ole...
Põnev oleks teada, kas siis on juba vastust tema seisundi kohta?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Einar
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 11 kuud tagasi #18297 lisas Einar
Vastas Einar teemas Kas on rasedus või ei?
Tere kõik vastajad!
Tean et ootate põnevusega mis siis toimub, kuid sama ootan ikka veel minagi. Sel nädalal peaks kõik see selguma, annan kindlasti ka siin siis sellest teada.
Tänan kõiki vastajaid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.